Başkan Böcek, Burdurlular iftar yemeğinde

KONYAALTI Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Burdurlular Derneği'nin düzenlediği geleneksel iftar yemeğine katıldı. Antalya Burdurlular Derneği, Ramazan ayı nedeniyle Antalya'da yaşayan Burdurlu iş adamlarına bir otelde iftar yemeği verdi. İftar yemeğine iş adamları dışında Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, Burdurlular Derneği Başkanı Önder Kurnaz ve 300'e yakın davetli katıldı. Davetliler, ezanın okunmasıyla açılan orucun ardından iftarını yaptı. İftar yemeğinde konuşan Başkan Böcek, Antalya'da yaşayan Burdurlu işadamlarının ticari alanda büyük katkı koyduklarını belirtti. Bu anlamda istihdam da oluştuğunu aktaran Başkan Böcek, Burdurlu hemşehrilerle iftar sofrası etrafında bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Böcek, “İftar yemeğinde bizleri bir araya getiren, bizlere güzel sohbet etme fırsatı veren Burdurlular Derneği Başkanı Önder Kurnaz'a ve yönetimine teşekkür ederim″ dedi. Başkan Böcek, gecenin sonunda Antalya Burdurlular Derneği'nde emektar isim Kazım Akyol ve Mehmet Tekin'e plaket takdim etti. İftar yemeğinden sonra bir konuşma yapan Antalya Burdurlular Derneği Başkanı Önder Kurnaz, başta Muhittin Böcek olmak üzere iftar yemeğine katılan tüm misafirlere teşekkür etti..

Başkan Böcek, Burdurlular iftar yemeğinde
Başkan Böcek, Burdurlular iftar yemeğinde
Bu içerik 544 kez okundu.

KONYAALTI Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Burdurlular Derneği'nin düzenlediği geleneksel iftar yemeğine katıldı.

 

Antalya Burdurlular Derneği, Ramazan ayı nedeniyle Antalya'da yaşayan Burdurlu iş adamlarına bir otelde iftar yemeği verdi. İftar yemeğine iş adamları dışında Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, Burdurlular Derneği Başkanı Önder Kurnaz ve 300'e yakın davetli katıldı. Davetliler, ezanın okunmasıyla açılan orucun ardından iftarını yaptı.

İftar yemeğinde konuşan Başkan Böcek, Antalya'da yaşayan Burdurlu işadamlarının ticari alanda büyük katkı koyduklarını belirtti. Bu anlamda istihdam da oluştuğunu aktaran Başkan Böcek, Burdurlu hemşehrilerle iftar sofrası etrafında bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Böcek, “İftar yemeğinde bizleri bir araya getiren, bizlere güzel sohbet etme fırsatı veren Burdurlular Derneği Başkanı Önder Kurnaz'a ve yönetimine teşekkür ederim″ dedi.

Başkan Böcek, gecenin sonunda Antalya Burdurlular Derneği'nde emektar isim Kazım Akyol ve Mehmet Tekin'e plaket takdim etti. İftar yemeğinden sonra bir konuşma yapan Antalya Burdurlular Derneği Başkanı Önder Kurnaz, başta Muhittin Böcek olmak üzere iftar yemeğine katılan tüm misafirlere teşekkür etti.

 

 


Kaynak: DHA

Başkan Böcek Burdurlular iftar yemeğinde
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı