Bucak TSO’ dan Ramazanlık Yardım Paketi

Bucak Ticaret ve Sanayi Odası her yıl olduğu gibi bu yılda yardıma muhtaç ailelere teslim edilmek üzere ramazanlık paketlerin dağıtımına başladı.

Bucak TSO’ dan Ramazanlık Yardım Paketi
Bucak TSO’ dan Ramazanlık Yardım Paketi Akca Gazete
Bu içerik 925 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Bucak Ticaret ve Sanayi Odası ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin katkıları ile yardıma muhtaç ailelere ramazan ayında katkı sağlayabilmek için ramazanlık paketler hazırlanarak dağıtımına başlanıldı. Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu “her yıl olduğu gibi geleneksel halini alan ve on beş yıldır gerçekleştirdiğimiz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin de katkıları ile içerisinde temel gıda maddelerinden oluşan sekiz yüz aileye dağıtılmak üzere ramazanlık temel gıda paketi oluşturduk. Ramazanlık yardım paketlerimiz mahalle muhtarları ve odamızın tespit ettiği gerçek ihtiyaç sahibi kişilere dağıtılacak” dedi. Başkan Meçikoğlu, eğitim dönemlerinde ise yardıma muhtaç öğrenciler için kırtasiye ve kıyafet yardımlarında bulunmaya devam ettiklerini dile getirdi.

Bucak TSO Yönetim Kurulu Başkanı Hasan yalçın Meçikoğlu, yardıma muhtaç ihtiyaç sahibi ailelerin odaya başvurması haline de ramazanlık yardım paketi alabileceklerini belirtti.  

 

BUCAK TİCARET SANAYİ ODA HASAN YALÇIN MEÇİKOĞLU RAMAZANLIK GIDA PAKETİ YARDIM PAKETİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı