Vali Hasan Şıldak, İl Müdürleri ve Birim Amirleri ile toplantı yaptı

İl Özel İdare Meclis Salonunda yapılan toplantıda, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ile göreve başlamasının ardından ilk kez toplantıda bir araya gelen Vali Hasan Şıldak, yönetim anlayışı ve birlikte çalışacakları süre içerisinde idare olarak izleyecekleri çalışma prensipleri ve kurum yöneticilerinden beklentileri ile ilgili bazı hususları kendileriyle paylaştı.

Vali Hasan Şıldak, İl Müdürleri ve Birim Amirleri ile toplantı yaptı
Vali Hasan Şıldak, İl Müdürleri ve Birim Amirleri ile toplantı yaptı Akca Gazete
Bu içerik 585 kez okundu.

Vali Hasan Şıldak konuşmasının başında bugüne kadar hizmet etmiş tüm valiler ve yöneticilere Burdur’a yaptıkları hizmetler dolayısıyla teşekkür etti.

Kurum yöneticilerine bazı hususlarda talimatlarını aktaran Valimiz, öncelikle kurumlar arasında uyum ve koordinasyonu sağlayarak, iş birliği içerisinde daha hızlı, daha verimli çalışma ortamını oluşturarak, hesap verebilir, şeffaf,  vatandaş memnuniyetini esas alan, ulaşılabilir bir yönetim anlayışıyla, yeni projeler, fikirler geliştirerek daha fazla nasıl hizmet üretebiliriz bunun arayışında olacaklarını söyledi.

Tüm yönetici arkadaşlardan değindiği hususlarda gerekli hassasiyeti göstermelerini isteyen Valimiz, Devletin vakar ve ciddiyetini yansıtan bir çalışma prensibini hep birlikte uygulayacaklarını ifade etti.

 

burdur vali hasan şıldak amir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı