Burdur genelinde 264 okulda 43 bin 790 öğrenci karne heyecanı yaşadı

Burdur genelinde 264 okulda 43 bin 790 öğrenci karne heyecanı yaşadı.

Burdur genelinde 264 okulda 43 bin 790 öğrenci karne heyecanı yaşadı
Burdur genelinde 264 okulda 43 bin 790 öğrenci karne heyecanı yaşadı Akca Gazete
Bu içerik 772 kez okundu.

Vali Hasan Şıldak, Türk Hava Kurumu Ortaokulu ve Altın Terim Solmaz İlkokulu’nda düzenlenen karne dağıtım törenlerine katılarak öğrenci ve velileri mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

 

Bir yandan karnelerini almanın heyecanını yaşayan öğrenciler, bir yandan uzun bir tatile başlayacak olmanın sevincini bir arada yaşadılar.

 

İlk olarak Türk Hava Kurumu Ortaokulu’nda düzenlenen programda sınıfları dolaşarak Öğrencilere karnelerini dağıtan Vali Hasan Şıldak,  2017-2018 Eğitim Öğretim yılının son gününde çocuklarımızı yaz tatiline uğurlamak için bir arada olduklarını belirterek, öğrencileri başarılı bir yılı geride bıraktıkları için gayretlerinden dolayı tebrik etti.

 

Öğrencilerin mutlu, huzur dolu bir tatil geçirmelerini temennisinde bulunan Valimiz, tatil dönemini en iyi şekilde değerlendirerek, dinlenmiş hazır bir şeklide yeni eğitim öğretim yılına başlamalarını istedi.

 

Tatil süresince dinlenmenin yanında bol bol kitap okumalarını tavsiye eden Valimiz, özellikle bilgisayar ve telefondan uzak durmalarını isteyerek öğrenci ve velilerden bu konuda hassasiyet göstermelerini istedi.

 

Türk Hava Kurumu Ortaokulu’nun ardından, Altın Terim Solmaz İlkokulu’na geçen Vali Hasan Şıldak, burada ana sınıfı öğrencileri tarafından çiçeklerle karşılandı. Karşılamanın ardından minik öğrencilerle birlikte sınıflarına geçen Valimiz, ana sınıfı öğrencilerinin karnelerini velileri ile birlikte dağıttı.

 

Vali Hasan Şıldak, karne alan tüm öğrencileri tebrik ederek kutladı.

 

burdur eğitim öğretim. karne yıl onu vali
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı