Vali Hasan Şıldak, Pasaport ve Ehliyet Hizmetlerini yerinde inceledi

Vali Hasan Şıldak, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü tarafından verilmeye başlanan Pasaport ve Ehliyet Hizmetleri yerinde inceledi.

Vali Hasan Şıldak, Pasaport ve Ehliyet Hizmetlerini yerinde inceledi
Vali Hasan Şıldak, Pasaport ve Ehliyet Hizmetlerini yerinde inceledi Akca Gazete
Bu içerik 605 kez okundu.

İl Emniyet Müdürlükleri tarafından verilen Pasaport ve Ehliyet hizmetleri 2 Nisan itibariyle İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüklerine devredilmişti. Devrin ardından bugüne kadar yürütülen hizmetleri yerinde görmek için Valilik giriş katında hizmet veren nüfus müdürlüğü servislerini gezerek incelemelerde bulunan Vali Hasan Şıldak, İl Müdürü Metin Özyurt ve yetkili personelden sunulan pasaport ve ehliyet hizmetleriyle ilgili bilgiler aldı, her hangi bir aksaklık yaşanıp yaşanmadığını sordu.

 

İncelemeleri sırasında pasaport ve ehliyet almak için bekleyen vatandaşlarla da sohbet eden Valimiz, sunulan hizmetlerden memnun olup olmadıkları sordu. Valimiz incelemeleri sırasında devredilen hizmetlerin herhangi bir sıkıntı yaşanmadan devam etmesinin memnuniyet verici olduğu ifade ederek, çalışan personele kolaylıklar diledi.

 

Vali Hasan Şıldak, Nüfus Müdürlüğü’nün ardından Valilik bahçesinde hizmet veren Sosyal Yardımlaşma Vakfına ziyarette bulunarak, vakıf binasını ve verilen hizmetleri yerinde gördü. Ziyaret sırasında Vakıf Müdürü Murat Yarar’dan kurumun çalışmaları hakkında bilgi aldı.

 

burdur vali hasan şıldak ehliyet pasaport il nüfus nüfus
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı