Vali Şıldak'tan Ramazan Bayramı mesajı

Burdur Valisi Hasan Şıldak, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Vali Şıldak'tan Ramazan Bayramı mesajı
Vali Şıldak'tan Ramazan Bayramı mesajı Akca Gazete
Bu içerik 636 kez okundu.

Vali Hasan Şıldak, "İftar sofraları etrafında bir araya gelmenin huzur ve mutluluğunu yaşadığımız, birlik beraberlik ve kardeşlik duygularının daha yoğun yaşandığı mübarek Ramazan ayını geride bırakırken, aynı duygu ve heyecanla Ramazan Bayramı'na kavuşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz" dedi.

Bayramların akrabalık ve dostlukların pekiştiği, yardımlaşma, kaynaşma duygularının üst seviyeye çıktığı müstesna günler olduğuna işaret eden Vali Şıldak, şu ifadelere yer verdi:

"Unutmayalım ki bayramlar birlik olma ve bir arada yaşama şuuruyla insan ilişkilerinin güçlendiği dayanışma ruhunun tazelenme günleridir. Ramazan Bayramı vesilesiyle hiçbir vatandaşımızı dışarıda bırakmadan ortak değerlerimiz etrafında buluşarak, ihtiyaç sahiplerine yardım elimizi uzatmalı, toplumsal ve insani görevlerimizi hatırlayarak, millet olarak kenetlenerek birlik, beraberliğimizi daha da güçlendirmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle Burdurlu hemşehrilerimin, milletimizin Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyor, bayramın bütün insanlarımıza ve İslam alemine hayırlar getirmesini diliyorum."

BURDUR vali. hasan şıldak ramazan bayramı mesaj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı