Burdur'da bayram tedbirleri

Burdur Valisi Hasan Şıldak, vatandaşın Ramazan Bayramı'nı huzur ve güven içinde geçirmesi için bir dizi tedbir aldıklarını açıkladı.

Burdur'da bayram tedbirleri
Burdur'da bayram tedbirleri Akca Gazete
Bu içerik 516 kez okundu.

Burdur Valiliği tarafından Ramazan Bayramı dolayısıyla bir dizi tedbir alındı. Vali Hasan Şıldak, vatandaşın Ramazan Bayramı tatilini huzur ve güven ortamı içinde geçirmesini temin etmek, tatil süresince kamu hizmetlerinde herhangi bir aksaklığa yol açmamak amacıyla bazı tedbirlerin alındığını açıkladı. Şıldak, Ramazan Bayramı tatili süresince karayollarında yoğun bir araç trafiğinin olacağı göz önünde bulundurularak, genel trafik düzenlemelerinin yeniden gözden geçirileceğini, bilhassa kamyonların şehre giriş ve şehirdeki seyirlerinde denetlemelerin artırılacağını belirtti.

Vali Şıldak, şunları söyledi:

"Halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması için İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü trafik ekiplerine takviye yaparak araç- gereç ve yol güvenliği sağlanacak, bayram tatili nedeniyle oluşacak yoğun trafik akışı da dikkate alınarak ilgili kurumlar yollardaki bakım işlerini bayram öncesi tamamlamaya çalışacaklar, bayram tatili süresince trafiği aksatacak hiçbir araç, malzeme, atık vb. yol güzergahında bırakılmayacak.

Vali Şıldak, belediye, İl Sağlık Müdürlüğü, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Akdeniz Elektrik Dağıtım AŞ ve İl Telekom Müdürlüğü'nün de gerekli tedbirleri alacağını kaydetti.

burdur vali bayram . tedbirleri ramazan bayramı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı