Genel
Giriş Tarihi : 15-06-2018 16:52

Burdur protokolünden bayram ziyaretleri

BURDUR Valisi Hasan Şıldak ve protokol üyeleri Ramazan Bayramı dolayısıyla bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Vali Hasan Şıldak ve eşi Havva Nur Şıldak, Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Garnizon Komutanı Albay Hakan Tutucu, İl Jandarma Komutanı Albay Orhan Kılıç, İl Emniyet Müdürü Arif Çankal, İl Sağlık Müdürü Reha Sermed Aygören ile birlikte Burdur Devlet Hastanesi'nde tedavi gören hastaları ve yakınlarını ziyaret etti, bayramlarını kutladı ve geçmiş olsun dileğinde bulundu. Vali Hasan Şıldak ve beraberindekiler geçen yıl haziran ayında Mardin Dargeçit'te şehit düşen Jandarma Uzman Onbaşı Hikmet Zengin'in Burdur Devlet Hastanesi'nde tedavi gören annesi Ayşe Zengin'i de ziyaret etti. Vali Şıldak tedavi gören çocuklara da oyuncak hediye etti. Vali Hasan Şıldak ve protokol üyeleri daha sonra Burdur Belediyesi Berberoğlu Vakfı Huzurevini ziyaret etti. Huzurevi sakinlerinin bayramını kutlayan Vali Şıldak, çeşitli hediyeler verdi. Vali Şıldak, yaptığı konuşmada, ″Böyle müstesna günlerde sizleri hatırlamak en başta gelen görevimiz. Hepinize sağlık, afiyet diliyoruz. Bayramınızı en içten duygularla kutluyoruz. Allah nice bayramlara ulaştırsın″ dedi. Huzurevi sakinlerinden Ömer Karakaya protokol üyelerine ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ederek, ″Yaptığınız ziyaretle bizleri psikolojik olarak tedavi etmiş oluyorsunuz″ dedi. Karakaya, yazdığı 'Yaşlılara Güzelleme' adlı şiirini okudu. Protokol üyeleri daha sonra Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı çocuk evinin yanı sıra polis evi ve İl Jandarma Komutanlığını da ziyaret etti..

Burdur protokolünden bayram ziyaretleri
BURDUR Valisi Hasan Şıldak ve protokol üyeleri Ramazan Bayramı dolayısıyla bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Vali Hasan Şıldak ve eşi Havva Nur Şıldak, Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Garnizon Komutanı Albay Hakan Tutucu, İl Jandarma Komutanı Albay Orhan Kılıç, İl Emniyet Müdürü Arif Çankal, İl Sağlık Müdürü Reha Sermed Aygören ile birlikte Burdur Devlet Hastanesi'nde tedavi gören hastaları ve yakınlarını ziyaret etti, bayramlarını kutladı ve geçmiş olsun dileğinde bulundu. Vali Hasan Şıldak ve beraberindekiler geçen yıl haziran ayında Mardin Dargeçit'te şehit düşen Jandarma Uzman Onbaşı Hikmet Zengin'in Burdur Devlet Hastanesi'nde tedavi gören annesi Ayşe Zengin'i de ziyaret etti. Vali Şıldak tedavi gören çocuklara da oyuncak hediye etti.
Vali Hasan Şıldak ve protokol üyeleri daha sonra Burdur Belediyesi Berberoğlu Vakfı Huzurevini ziyaret etti. Huzurevi sakinlerinin bayramını kutlayan Vali Şıldak, çeşitli hediyeler verdi. Vali Şıldak, yaptığı konuşmada, ″Böyle müstesna günlerde sizleri hatırlamak en başta gelen görevimiz. Hepinize sağlık, afiyet diliyoruz. Bayramınızı en içten duygularla kutluyoruz. Allah nice bayramlara ulaştırsın″ dedi.
Huzurevi sakinlerinden Ömer Karakaya protokol üyelerine ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ederek, ″Yaptığınız ziyaretle bizleri psikolojik olarak tedavi etmiş oluyorsunuz″ dedi. Karakaya, yazdığı 'Yaşlılara Güzelleme' adlı şiirini okudu.
Protokol üyeleri daha sonra Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı çocuk evinin yanı sıra polis evi ve İl Jandarma Komutanlığını da ziyaret etti.


Kaynak: DHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Mobil Uygulamamız Olmalı mı?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA