Advert
Advert

Okullar Yeni Eğitim Öğretim Dönemine Hazır Hale Getirilecek

Vali Hasan Şıldak, yaz tatili başlayan milli eğitime bağlı okullarda ki ihtiyaç ve eksikliklerin giderilmesi yönünde yapılması planlanan çalışmaları değerlendirmek üzere ilgili kurum yöneticileri ve teknik personelin katılımıyla koordinasyon toplantısı yaptı.

Okullar Yeni Eğitim Öğretim  Dönemine Hazır Hale Getirilecek
Okullar Yeni Eğitim Öğretim  Dönemine Hazır Hale Getirilecek Akca Gazete
Bu içerik 423 kez okundu.

Toplantıda tatil süresince tamamlanması planlanan bakım onarım çalışmaları ile proje çalışmaları devam eden Milli Eğitim yatırımları görüşülerek değerlendirmelerde bulunuldu.

Valimiz başkanlığında yapılan toplantıda Vali Yardımcıları Hayri Sandıkçı, Mehmet Yıldız, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Servet Olpak, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Saraç, İl Milli Eğitim Müdür V. Süleyman Çakıcı, ilgili kurumların şube müdürleri ve teknik personeli hazır bulundu.

Toplantının başında planlanan işlerle ilgili sunum yapıldı. Sunumun ardından okullarda yapılacak çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanarak, yeni eğitim öğretim dönemine hazır hale getirilmesi için gerekli hassasiyetin gösterilmesi talimatını veren Valimiz, çalışmalarla ilgili gerekli takibin bizzat kurum yöneticileri tarafından yapılmasını istedi.

Vali Hasan Şıldak toplantıda ayrıca, proje çalışmaları devam eden ve inşaatları tamamlanarak geçici kabul aşamasında olan milli eğitim yatırımlarıyla ilgili yetkililerden bilgiler aldı.

burdur vali hasan saldak eğitim öğretim dönem okul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 395. sayı
Akca Gazete 395. sayı