Yarışmanın ardından sıra tatilde

MISS Tourism Eurasia Güzellik Yarışması'nda ikinci olan Ermenistan temsilcisi 21 yaşındaki Victoria Baloyan, Antalya'ya geldi. Miss Tourism Eurasia Güzellik Yarışması'nda ikinci olan Ermenistan temsilcisi Victoria Baloyan, yarışma ödülü olan bir haftalık tatil için Side'ye geldi. Baloyan'a, kız kardeşi eşlik ediyor. 15 gün süren yarışma kampında çok güzel zaman geçirdiğini söyleyen Baloyan, ″Antalya'yı çok seviyorum. Daha önceki yıllarda da birkaç kez tatil yaptım. Yarışmada taç kazandım, mutluyum″ dedi. Ülkesinde modellik yaptığını farklı yarışmalara katıldığını belirten Victoria Baloyan, ″Miss Tourism Eurasi'da ikinci olmaktan dolayı mutluyum. Birinci olamadığım için de üzüntülüyüm. Fakat yarışma geride kaldı, şimdi tatil zamanı. Dinlenmek ve bol bol denize girerek güneşlenmek istiyorum″ diye konuştu..

Yarışmanın ardından sıra tatilde
Yarışmanın ardından sıra tatilde
Bu içerik 348 kez okundu.

MISS Tourism Eurasia Güzellik Yarışması'nda ikinci olan Ermenistan temsilcisi 21 yaşındaki Victoria Baloyan, Antalya'ya geldi.

 

Miss Tourism Eurasia Güzellik Yarışması'nda ikinci olan Ermenistan temsilcisi Victoria Baloyan, yarışma ödülü olan bir haftalık tatil için Side'ye geldi. Baloyan'a, kız kardeşi eşlik ediyor. 15 gün süren yarışma kampında çok güzel zaman geçirdiğini söyleyen Baloyan, ″Antalya'yı çok seviyorum. Daha önceki yıllarda da birkaç kez tatil yaptım. Yarışmada taç kazandım, mutluyum″ dedi. Ülkesinde modellik yaptığını farklı yarışmalara katıldığını belirten Victoria Baloyan, ″Miss Tourism Eurasi'da ikinci olmaktan dolayı mutluyum. Birinci olamadığım için de üzüntülüyüm. Fakat yarışma geride kaldı, şimdi tatil zamanı. Dinlenmek ve bol bol denize girerek güneşlenmek istiyorum″ diye konuştu.

 

 


Kaynak: DHA

Yarışmanın ardından sıra tatilde
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ekspres hattı 1 milyon 250 bin yolcu kullandı
Ekspres hattı 1 milyon 250 bin yolcu kullandı
Akca Gazete 365. Sayı
Akca Gazete 365. Sayı