Advert
Advert

Bucak Özel Lider Hastanesi başarılarına bir yenisini daha ekledi

Bucak Özel Lider Hastanesi başarılarına bir yenisini daha ekledi
Bucak Özel Lider Hastanesi başarılarına bir yenisini daha ekledi Akca Gazete
Bu içerik 2168 kez okundu.

Bucak Özel Lider Hastanesinden dilinden rahatsız olarak gelen 62 yaşındaki Hüseyin Orhan isimli Hasta’ya yapılan teklikler sonrası başarılı bir operasyon gerçekleştirildi. Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Halit Kocabıyık ve Kulak Boğaz Burun uzmanı Op.Dr. Hatice Asan tarafından gerçekleştirilen operasyon sonrası, Op. Dr. Halit Kocabıyık   “Hastamıza Pamukkale Üniversitesi tarafından dilde tümör teşhisi konulmuş. Bütün tetkik ve incelemeler yapıldıktan sonra, yine hastanemiz doktorlarından Hatice Asan ile birlikte ameliyatı gerçekleştirdik. Hastamızın dilindeki rahatsızlık tamamıyla giderilmiştir. Tedavisi önümüzdeki günlerde Denizli Üniversite Onkoloji servisinde radyoterapi safhalarında tedavisi sürecek” dedi. Op. Dr. Hatice Asan ise “Hastamız dil kanseri idi. Bu ameliyat önem arz eden bir ameliyat idi, ameliyat çok başarılı geçti. Hastamız yemeğini yiyebiliyor ve konuşabiliyor” dedi.

Dilindeki kanser tümöründen ameliyat olan Hüseyin Orhan ise “Op .Dr. Halit Kocabıyık’ı uzun yıllardır tanıdığı ve güvendiği için Bucak Özel Lider Hastanesine geldim. Doktorlarımız tarafından başarılı bir ameliyat yapıldığı için çok memnunum” dedi.    

  

bucak özel lider hastanesi op. dr. halit kocabıyık kanser dil kanseri pamukkale üniversitesi tedavi teşhis ameliyat hatice asan onkoloji
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 395. sayı
Akca Gazete 395. sayı