Genel
Giriş Tarihi : 22-06-2018 09:58   Güncelleme : 22-06-2018 09:58

KORKUTELİ FATMA-MEHMET CADIL FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİ MEZUNİYET COŞKUSU YAŞADI

KORKUTELİ FATMA-MEHMET CADIL FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİ MEZUNİYET COŞKUSU YAŞADI

Antalya’nın Korkuteli İlçesindeki Fatma-Mehmet Cadıl Fen Lisesinde okulun son sınıf öğrencileri için mezuniyet töreni düzenlendi. Dün akşam düzenlenen mezuniyet törenine Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Ali İrban, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Memioğlu ve Mehmet Manavoğlu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fatih Özbay, Okulun Banisi Port-san Mermer Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Mehmet Cadıl, eşi Fatma Cadıl ve ailesi, Okul Müdürü Durmuş Özokudan, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Kanal 15 Televizyonundan canlı yayınla izleyicilere ulaşan mezuniyet töreninin açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Durmuş Özokudan; “Milletlerin ve devletlerin gelişmesi sadece eğitimle olur” diyerek okuldan bu yıl mezun olan öğrencilere ileriki hayatlarında başarı diledi. Portsan Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Hayırsever İşadamı Mehmet Cadıl, banisi olduğu okullarda verilen eğitim düzeyinden bahsetti. Eğitim ve sağlık yatırımlarına destek vermekten son derece memnun olduğunu söyledi. Törende Okulun Banisi İşadamı Mehmet Cadıl ve Eşi Fatma Cadıl tarafından Okul 1.si Ayşe Yapıcı, Okul 2.si Sevgi Çimen, Okul 3.sü Kübra Çetin’e mezuniyet belgeleri ve hediyeleri verildi. Ardından tüm okul öğrencilerine mezuniyet belgeleri ve hediyeleri verildi. 12. ve 11. sınıf öğrencileri arasında bayrak ve sancak teslimi yapıldı. Okul 1.si Ayşe Yapıcı, okul yaş kütüğüne mezuniyet plakasını çaktı. Törende konuşan Ayşe Yapıcı, duygu ve düşüncelerini paylaştı.

Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Ali İrban tarafından Hayırsever İşadamı Mehmet Cadıl’a Kur’an-ı Kerim, Türk Bayrağı ve kahve fincanı hediye edildi. Korkuteli Fatma-Mehmet Cadıl Fen Lisesi’nden bu yıl mezun olan öğrenciler, tören sonunda hep birlikte kep atarak mezuniyet coşkusu yaşadı.

Törende mezuniyet coşkusu yaşayan öğrenciler mezuniyet töreninde, THM Sanatçısı Neslihan Yılmaz’ın söylediği birbirinden güzel türkülerle gece boyunca eğlendi, oyun havalarına eşlik etti.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Mobil Uygulamamız Olmalı mı?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA