Advert
Advert

Hırsızlar, üniversiteden 22 vana çaldı

ANTALYA'da Akdeniz Üniversitesi'ne yerleşkesine giren hırsız ya da hırsızlar, su şebekesinde kullanılmak üzere bekletilen 22 vanayı çaldı. Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Alanları uygulama noktasında meydana gelen hırsızlık olayı, görevlilerin sabah gelmesiyle ortaya çıktı. Yerleşke içine giren hırsız ya da hırsızlar, tarım alanında şebeke döşemesi için bekletilen 22 vanayı çaldıktan sonra kaçtı. İşbaşı yapan çalışanlar vanaların olmadığını görünce polisi aradı. İhbarın ardından harekete geçen polis, güvenlik kamerası görüntülerinden bölgeye girip çıkanları tesbit etmeye çalışıyor..

Hırsızlar, üniversiteden 22 vana çaldı
Hırsızlar, üniversiteden 22 vana çaldı
Bu içerik 337 kez okundu.

ANTALYA'da Akdeniz Üniversitesi'ne yerleşkesine giren hırsız ya da hırsızlar, su şebekesinde kullanılmak üzere bekletilen 22 vanayı çaldı.
Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Alanları uygulama noktasında meydana gelen hırsızlık olayı, görevlilerin sabah gelmesiyle ortaya çıktı. Yerleşke içine giren hırsız ya da hırsızlar, tarım alanında şebeke döşemesi için bekletilen 22 vanayı çaldıktan sonra kaçtı. İşbaşı yapan çalışanlar vanaların olmadığını görünce polisi aradı. İhbarın ardından harekete geçen polis, güvenlik kamerası görüntülerinden bölgeye girip çıkanları tesbit etmeye çalışıyor.

 

 

 


Kaynak: DHA

Hırsızlar üniversiteden 22 vana çaldı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı