Asayiş
Giriş Tarihi : 18-07-2018 13:15

Hırsızlar, üniversiteden 22 vana çaldı

ANTALYA'da Akdeniz Üniversitesi'ne yerleşkesine giren hırsız ya da hırsızlar, su şebekesinde kullanılmak üzere bekletilen 22 vanayı çaldı. Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Alanları uygulama noktasında meydana gelen hırsızlık olayı, görevlilerin sabah gelmesiyle ortaya çıktı. Yerleşke içine giren hırsız ya da hırsızlar, tarım alanında şebeke döşemesi için bekletilen 22 vanayı çaldıktan sonra kaçtı. İşbaşı yapan çalışanlar vanaların olmadığını görünce polisi aradı. İhbarın ardından harekete geçen polis, güvenlik kamerası görüntülerinden bölgeye girip çıkanları tesbit etmeye çalışıyor..

Hırsızlar, üniversiteden 22 vana çaldı

ANTALYA'da Akdeniz Üniversitesi'ne yerleşkesine giren hırsız ya da hırsızlar, su şebekesinde kullanılmak üzere bekletilen 22 vanayı çaldı.
Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Alanları uygulama noktasında meydana gelen hırsızlık olayı, görevlilerin sabah gelmesiyle ortaya çıktı. Yerleşke içine giren hırsız ya da hırsızlar, tarım alanında şebeke döşemesi için bekletilen 22 vanayı çaldıktan sonra kaçtı. İşbaşı yapan çalışanlar vanaların olmadığını görünce polisi aradı. İhbarın ardından harekete geçen polis, güvenlik kamerası görüntülerinden bölgeye girip çıkanları tesbit etmeye çalışıyor.

 

 

 


Kaynak: DHA

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Mobil Uygulamamız Olmalı mı?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA