Eski özel kalem müdürüne veda

BURDUR'da bir yakınının cenazesine katıldığı camide kalp krizi geçirerek yaşamını yitiren valilik eski özel kalem müdürü Serpil Türkiş, toprağa verildi. Burdur Valiliği eski özel kalem müdürlerinden Serpil Türkiş önceki gün bir yakınının cenazesine katılmak için geldiği Ulu Cami avlusunda fenalaştı. Kalp krizi geçirdiği anlatılan Türkiş'e çevredekiler müdahale etti. Daha sonra gelen sağlık ekiplerinin Burdur Devlet Hastanesi'ne götürdüğü Serpil Türkiş, kurtarılamadı. Serpil Türkiş'in cenazesi dün Ulu Cami'de ikindi vakti kılınan namazın ardından Şehir Mezarlığında toprağa verildi. Türkiş'in cenazesine Vali Hasan Şıldak, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Say, mesai arkadaşları ve yakınları katıldı. Vali Şıldak namaz öncesi Türkiş'in yakınlarına taziyede bulundu..

Eski özel kalem müdürüne veda
Eski özel kalem müdürüne veda
Bu içerik 726 kez okundu.

BURDUR'da bir yakınının cenazesine katıldığı camide kalp krizi geçirerek yaşamını yitiren valilik eski özel kalem müdürü Serpil Türkiş, toprağa verildi.
Burdur Valiliği eski özel kalem müdürlerinden Serpil Türkiş önceki gün bir yakınının cenazesine katılmak için geldiği Ulu Cami avlusunda fenalaştı. Kalp krizi geçirdiği anlatılan Türkiş'e çevredekiler müdahale etti. Daha sonra gelen sağlık ekiplerinin Burdur Devlet Hastanesi'ne götürdüğü Serpil Türkiş, kurtarılamadı.
Serpil Türkiş'in cenazesi dün Ulu Cami'de ikindi vakti kılınan namazın ardından Şehir Mezarlığında toprağa verildi. Türkiş'in cenazesine Vali Hasan Şıldak, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Say, mesai arkadaşları ve yakınları katıldı. Vali Şıldak namaz öncesi Türkiş'in yakınlarına taziyede bulundu.

 

 

 


Kaynak: DHA

Eski özel kalem müdürüne veda
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı