Mühendisler dayanışma yemeğinde buluştu

MAKİNA Mühendisleri Odası(MMO) Antalya Şubesi Isparta Temsilciliği tarafından üyelere yönelik geleneksel dayanışma yemeği düzenledi. Isparta'da bu yıl 3'üncüsü düzenlenen yemeğe MMO Antalya Şube Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu, Şube Başkanvekili Doç. Dr. İbrahim Atmaca, Şube Sekreteri Şenay Demiralay, yönetim kurulu üyeleri Devrim Kılıç, Meliha Senbani, Barış Tuncer, Nejat Kurt, MMO Isparta Temsilcisi Burak Büyükaşıcı, temsilcilik yönetim kurulu üyeleri Mustafa Süalp, Cengiz Tığ, Bulut Güneş, Mustafa Sözer, Hatice Varol Özkavak, Ela Katı Sunay ve çok sayıda MMO üyesi katıldı. MMO yönetimi salon girişinde üyeleri tek tek karşılayıp sohbet etti. Organizasyonda konuşan MMO Şube Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu, gecenin düzenlenmesine destek olan Kas Vana firmasına ve Türkiye Satış Müdürü Başar Kıvrak’a teşekkür etti. Başkan Hamamcıoğlu, ″2 yıldır olduğu gibi bu yıl da dayanışma yemeğinde sizlerle bir arada olmaktan dolayı son derece mutluyuz. Oda olarak çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bu güzel akşamda bize eşlik ettiğiniz için teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum″ dedi.  .

Mühendisler dayanışma yemeğinde buluştu
Mühendisler dayanışma yemeğinde buluştu
Bu içerik 367 kez okundu.

MAKİNA Mühendisleri Odası(MMO) Antalya Şubesi Isparta Temsilciliği tarafından üyelere yönelik geleneksel dayanışma yemeği düzenledi.
Isparta'da bu yıl 3'üncüsü düzenlenen yemeğe MMO Antalya Şube Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu, Şube Başkanvekili Doç. Dr. İbrahim Atmaca, Şube Sekreteri Şenay Demiralay, yönetim kurulu üyeleri Devrim Kılıç, Meliha Senbani, Barış Tuncer, Nejat Kurt, MMO Isparta Temsilcisi Burak Büyükaşıcı, temsilcilik yönetim kurulu üyeleri Mustafa Süalp, Cengiz Tığ, Bulut Güneş, Mustafa Sözer, Hatice Varol Özkavak, Ela Katı Sunay ve çok sayıda MMO üyesi katıldı. MMO yönetimi salon girişinde üyeleri tek tek karşılayıp sohbet etti.
Organizasyonda konuşan MMO Şube Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu, gecenin düzenlenmesine destek olan Kas Vana firmasına ve Türkiye Satış Müdürü Başar Kıvrak’a teşekkür etti. Başkan Hamamcıoğlu, ″2 yıldır olduğu gibi bu yıl da dayanışma yemeğinde sizlerle bir arada olmaktan dolayı son derece mutluyuz. Oda olarak çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bu güzel akşamda bize eşlik ettiğiniz için teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum″ dedi.

 

 

 

 


Kaynak: DHA

Mühendisler dayanışma yemeğinde buluştu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı