Vali Şıldak, Gölhisar ve Altınyayla'da

Burdur Valisi Hasan Şıldak, ilk ilçe gezilerini Gölhisar ve Altınyayla ilçelerine yaptı.

Vali Şıldak, Gölhisar ve Altınyayla'da
Vali Şıldak, Gölhisar ve Altınyayla'da Akca Gazete
Bu içerik 362 kez okundu.

Burdur'da mayıs ayında göreve başlayan Vali Hasan Şıldak'a Gölhisar ve Altınyayla ilçelerini ziyaretinde İl Jandarma Komutanı Albay Orhan Kılıç, İl Emniyet Müdürü Arif Çankal, İl Genel Meclisi Başkanı Muzaffer Bağcı, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri eşlik etti. Vali Şıldak ilk olarak Gölhisar'a gitti. Burada Kaymakam Mustafa Ünver Böke ve Belediye Başkanı Ramazan Canural'ı ziyaret eden Vali Şıldak, daha sonra Kredi Yurtlar Kurumu Toplantı Salonu'nda Gölhisar'daki köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Toplantıda Kaymakam Mustafa Ünver Böke tarafından ilçede yürütülen çalışmalar, ilçenin genel durumuyla ilgili brifing verildi.

Vali Hasan Şıldak, "Bütün ilçelerimizi ziyaret ederek düzenleyeceğimiz toplantılarla daha yakından tanımaya çalışacağız. Sorunları birebir dinleyip sorunlara çözüm arayacağız. Kamu hizmetlerinde esas insanımızın ihtiyaç duyduğu çalışmaları devletimizin kent merkezi, kırsal alan ayrımı yapmaksızın en iyi şekilde, en ücra köşedeki vatandaşımıza en sağlıklı şekilde ulaştırılmasını sağlamaktır. Bizim asıl görevimiz budur. Köylerimizde mahallelerimizde temel ihtiyaçları tamamlayarak insanlarımızın refah düzeyini yükseltmek devletimizin başta gelen görevidir" dedi.

Vali Şıldak, daha sonra geçtiği Altınyayla ilçesinde de Kaymakam vekili Mustafa Ünver Böke ve Belediye Başkanı Ahmet Serttaş'ı ziyaret etti. Şıldak daha sonra Belediye Toplantı Salonu'nda köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Vali Şıldak, "Kapımız en uzak ilçemize de, en uzak köyümüze de muhtarlarımıza da her zaman açıktır. Bizim görevimiz sizlerin yanında olup hizmetleri en iyi şekilde sağlamaktır. Hızlı, özverili ve uyum içinde çalışacağız. Bütün kesimlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek karşılamak için gayret içinde olacağız. Sorunlar konuşularak, koordine edilerek çözülür. Bunları dile getirmekten çekinmemek lazım" diye konuştu.

Vali Şıldak ve beraberindekiler Gölhisar ve Altınyayla'da yürütülen çalışmaları da yerinde inceledi.

burdur vali hasan şıldak altınyayla gölhisar ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı