Advert
Advert

Hurdaya dönen otomobilden sağ kurtuldular

ISPARTA'da sınava giderken kamyonla çarpışarak hurdaya dönen otomobildeki Ali Çırak ve eşi Gülçin Çırak hafif yaralandı. Çiftin kazadan kısa süre önce otomobilde yaptıkları özçekimi sosyal medyada paylaştıkları görüldü. Isparta'da oturan evli ve 1 çocuk babası Ali Çırak, önceki gün İçişleri Bakanlığı tarafından açılan bekçilik sınavının yapılacağı yere gitmek için 32 EE 205 plakalı otomobiliyle yola çıktı. Ali Çırak'ın kullandığı eşi Gülçin Çırak'ın da bulunduğu otomobil Sinanpaşa ilçesi yakınlarında 09 KN 374 plakalı kamyonla çarpıştı. Hurdaya dönen otomobildeki Ali ve Gülçin Çırak hafif yaralandı. Kazanın ardından olay yerine gelen sağlık ekiplerinin müdahale ettiği yaralılara olay yerinde müdahale edildi. Ali ve Gülçin Çırak'ın kazadan yaklaşık yarım saat önce otomobilde yaptıkları özçekimi 'Sınav heyecanı' notuyla sosyal medyada paylaştığı görüldü. Kaza anını anlatan Ali Çırak, ″18.30 sıralarında otomobilimin gazı bitiriyor diye akaryakıt istasyonuna girdik. Gaz aldıktan sonra çıkarken sol tarafıma baktığımda kamyonun hızlı geldiğini gördüm. Eşime dönerek, 'Bu TIR üzerimize geliyor galiba' dedim. Sonra bize çarptı″ dedi..

Hurdaya dönen otomobilden sağ kurtuldular
Hurdaya dönen otomobilden sağ kurtuldular
Bu içerik 422 kez okundu.

ISPARTA'da sınava giderken kamyonla çarpışarak hurdaya dönen otomobildeki Ali Çırak ve eşi Gülçin Çırak hafif yaralandı. Çiftin kazadan kısa süre önce otomobilde yaptıkları özçekimi sosyal medyada paylaştıkları görüldü.
Isparta'da oturan evli ve 1 çocuk babası Ali Çırak, önceki gün İçişleri Bakanlığı tarafından açılan bekçilik sınavının yapılacağı yere gitmek için 32 EE 205 plakalı otomobiliyle yola çıktı. Ali Çırak'ın kullandığı eşi Gülçin Çırak'ın da bulunduğu otomobil Sinanpaşa ilçesi yakınlarında 09 KN 374 plakalı kamyonla çarpıştı. Hurdaya dönen otomobildeki Ali ve Gülçin Çırak hafif yaralandı.
Kazanın ardından olay yerine gelen sağlık ekiplerinin müdahale ettiği yaralılara olay yerinde müdahale edildi. Ali ve Gülçin Çırak'ın kazadan yaklaşık yarım saat önce otomobilde yaptıkları özçekimi 'Sınav heyecanı' notuyla sosyal medyada paylaştığı görüldü.
Kaza anını anlatan Ali Çırak, ″18.30 sıralarında otomobilimin gazı bitiriyor diye akaryakıt istasyonuna girdik. Gaz aldıktan sonra çıkarken sol tarafıma baktığımda kamyonun hızlı geldiğini gördüm. Eşime dönerek, 'Bu TIR üzerimize geliyor galiba' dedim. Sonra bize çarptı″ dedi.

 

 

 


Kaynak: DHA

Hurdaya dönen otomobilden sağ kurtuldular
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı