Mankenlere tam not

EMY Organizasyon & Ajans mankenleri Adelia Marajapova, Afranur Karagöz ve Polina Povelytsia'nın mayıs ayında gerçekleştirdikleri mayo ve bikini tanıtımının fotoğrafları sosyal medyada yayımlandı. EMY Organizasyon & Ajans mankenleri Adelia Marajapova, Afranur Karagöz ve Polina Povelytsia, katalog çekimlerinin aranan yüzleri arasında yer alıyor. Çalıştıkları ajans başta olmak üzere bir firmanın reklam ve katalog çekimleri için objektif karşısına geçen mankenlerin mayıs ayında gerçekleştirdikleri mayo ve bikini tanıtım fotoğrafları sosyal medyada yayımlandı. Fotoğraflar kısa süre çok sayıda beğeni aldı. Ajans sahibi Eda Meltem Yılmaz Legovic, Antalya'nın özellikle bikini ve mayo markalarının tanıtım filmleri başta olmak üzere katalog çekimleri için ideal bir şehir olduğunu vurguladı. Legovic, ″Çekim sezonumuz nisan ayı ile başlıyor ve kasım ayı sonuna kadar devam ediyor. Mayo ve bikini markaları bir sonraki yılın kreasyonunu şimdiden belirliyor ve hazırlıklarının startını veriyor″ dedi.  .

Mankenlere tam not
Mankenlere tam not
Bu içerik 820 kez okundu.

EMY Organizasyon & Ajans mankenleri Adelia Marajapova, Afranur Karagöz ve Polina Povelytsia'nın mayıs ayında gerçekleştirdikleri mayo ve bikini tanıtımının fotoğrafları sosyal medyada yayımlandı.
EMY Organizasyon & Ajans mankenleri Adelia Marajapova, Afranur Karagöz ve Polina Povelytsia, katalog çekimlerinin aranan yüzleri arasında yer alıyor. Çalıştıkları ajans başta olmak üzere bir firmanın reklam ve katalog çekimleri için objektif karşısına geçen mankenlerin mayıs ayında gerçekleştirdikleri mayo ve bikini tanıtım fotoğrafları sosyal medyada yayımlandı. Fotoğraflar kısa süre çok sayıda beğeni aldı.
Ajans sahibi Eda Meltem Yılmaz Legovic, Antalya'nın özellikle bikini ve mayo markalarının tanıtım filmleri başta olmak üzere katalog çekimleri için ideal bir şehir olduğunu vurguladı. Legovic, ″Çekim sezonumuz nisan ayı ile başlıyor ve kasım ayı sonuna kadar devam ediyor. Mayo ve bikini markaları bir sonraki yılın kreasyonunu şimdiden belirliyor ve hazırlıklarının startını veriyor″ dedi.

 

 

 

 


Kaynak: DHA

Mankenlere tam not
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı