Kaymakam Sezgin Basın Bayramını kutladı

Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısı ile Bucak’ta faaliyet gösteren yerel, yaygın ve görsel basın ile Şirinler parkında öğle yemeğinde bir araya geldi.

Kaymakam Sezgin Basın Bayramını kutladı
Kaymakam Sezgin Basın Bayramını kutladı Akca Gazete
Bu içerik 537 kez okundu.

Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin  “24 Temmuz Basın Bayramı, basında sansürün kaldırılışının 110’ncu yıldönümü bu vesile ile ilçemizde görev yapan gazeteci arkadaşlarımız ile bir araya geldik. Gazeteci arkadaşlarımızın basın bayramını tebrik ediyorum. Tabi ki basında sansürün kaldırılması çok önemli idi. 110 sene yapılan iş halkımızın haber alma anlamında, doğruları vatandaşımıza ulaştırmada objektif, tarafsız, bütün çıplaklığı ile haberi okuyucuya ulaştırabilmek gerekiyordu. Basında sansürün kaldırılması önemli. O günden bu tarafa da basın bayramı olarak kutlanmaktadır.

Bucak’ta gazeteci arkadaşlarımız ile zaman zaman haber ortamında bir araya geliyoruz. Biz yöneticiler olarak gazetecilere basına kulak vermek durumundayız. Çünkü yaptığımız çalışmaları objektif olarak değerlendirildiği, halkımızın bu çalışmalara karşı değerlendirmesini ve basın yolu ile gerek yazılı basında gerek televizyonda aktarıldığı bir ortamda gazeteci arkadaşlarımıza bu anlamda destek olacağız hem de bize ait çalışmaları haber verme noktasında yaptığımız işler ile ilgili icraatlar konusunda eleştirilere de açık olacağız. Bende bunu Bucak Kaymakamı olarak her zaman yapmaya çalışıyorum” dedi.

Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin hepimiz topluma hizmet ediyoruz. Biz kamu hizmetini yapıyoruz. Gazeteci arkadaşlarımız da topluma habere ulaştırma açısından çok önemli bir hizmeti ifa ediyor. Bundan dolayı tüm basın camiasını bayramını tebrik ediyorum dedi.

bucak basın bayram kaymakam yalçın sezgin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı