Milletvekilleri Torosgaz Yönetim Kurulu Başkanını ziyaret etti

AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Torosgaz Yönetim Kurulu Başkanı Osman Erdemci’yi ziyaret ederek, Burdur ilindeki doğalgaz çalışmaları konusunda bilgi alışverişinde bulundular.

Milletvekilleri Torosgaz Yönetim Kurulu Başkanını ziyaret etti
Milletvekilleri Torosgaz Yönetim Kurulu Başkanını ziyaret etti Akca Gazete
Bu içerik 883 kez okundu.

Ziyaretin ardından açıklamada bulunan Milletvekilleri Özçelik ve Uğur, "Burdur Merkez, Bucak ve Gölhisar İlçelerindeki doğalgaz çalışmaları konularında Torosgaz Yönetim Kurulu Başkanı Osman Erdemci ile değerlendirmelerde bulunduk.

GÖLHİSAR'DA EKİM AYINDA DOĞALGAZ VERİLECEK

Gölhisar ilçemizde çelik hat döşeme çalışmaları sürüyor. Yapılan planlamaya göre Gölhisar'da Doğalgaz istasyonuna Eylül ayında doğal gaz verilmesi ve Ekim ayı sonlarına doğru abonelerin ev ve işyerlerine doğalgaz dağıtımı gerçekleştirilecektir.

BURDUR MERKEZ'DE 70 MİLYON METREKÜP DOĞALGAZ

Yine Burdur Merkezde  29 bin 703 aboneye ulaştık.Abonelere bugüne kadar 70 milyon Metreküp gaz satışı yapıldı. Yine Burdur Merkezde servis kutuları bitirilen konutlara Torosgaz tarafından gaz verilmeye devam edilmektedir. 

BUCAK'TA HEDEF 13 BİN ABONE

Bucak ilçesinde doğalgaz kullanan 10 bin 298 abone bulunmaktadır ve 2018 yılı başlangıcından bugüne kadar 47 Milyon metreküp gaz satışı gerçekleştirilmiştir. Bucak İlçemizde doğalgaz çalışmaları sürmektedir. Planlamaya göre 27 km olarak hat döşeme çalışmaları gerçekleşmesinin ardından  abone sayısı 13 bine çıkacaktır.

YAŞANAN SIKINTILAR ÇÖZÜLECEK

Doğalgaz konusunda yaşanan tüm sıkıntıların en kısa sürede giderileceği konusunda mütabakata vardık.Evlerine veya işyerlerine doğalgaz verilemeyen vatandaşlarımıza en kısa sürede doğalgaz bağlantıları yapılarak kullanıma açılacaktır” ifadelerini kullandılar.

burdur TOROSGAZ bayram özçelik yasin uğur
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 404. sayı
Akca Gazete 404. sayı
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 403. Sayı