Bedelli Burdur’da yapılsın çalışmaları sürüyor

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik, Yasin Uğur, Bedelli Askerliğin Burdur İlinde yapılması ve yapmış oldukları girişimler ile ilgili açıklamada bulundular.

Bedelli Burdur’da yapılsın çalışmaları sürüyor
Bedelli Burdur’da yapılsın çalışmaları sürüyor Akca Gazete
Bu içerik 468 kez okundu.

Bedelli Askerliğin Burdur İlinde yapılması ile ilgili bir açıklamada bulunan Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve  Yasin Uğur “ Bedelli askerlerin 21 günlük temel eğitimi alacakları birlikler arasında Burdur İlimizin de olması İçin Milli Savunma Bakanımız Hulisi Akar, Milli Savunma Bakan Yardımcımız Şuay Alpay, Milli Savunma Komisyonu Başkanımız İsmet Yılmaz, AK Parti Grup Başkan Vekillerimiz ve Milli Savunma Bakanlığı Müsteşar Vekilimiz ile görüşmeler gerçekleştirerek, İlimizin alt yapısının uygun olduğunu belirttik. Yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde hazırlanan taslak listede İlimizin de birlikleri de açıklandı. Bedelli askerliğin İlimizde yapılması için görüşmelerimize devam edeceğiz. ” dediler.

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, yaptığı açıklamada “ Bedelli askerliğin İlimizde yapılması için Milletvekillerimiz Bayram Özçelik ve Yasin Uğur ile birlikte gerekli görüşmeleri gerçekleştirmiştik. Yapmış olduğumuz görüşmelerde Şehrimizin bu yapıya uygun olduğu, geçmiş dönemden esnafımızın tecrübeli olduğunu dile getirdik. Açıklanan taslak listede İlimizin de olması yapmış olduğumuz görüşmelerin olumlu olduğu yöndedir. Yine İlimizde bedelli askerliğin yapılması İçin görüşmelerimize devam edeceğiz. ” dedi.

burdur milletvekili ak parti bedelli askerlik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı