Başkan İrban çalışmaları inceledi

KORKUTELİ Belediye Başkanı Hasan Ali İrban, Ulucak Mahallesi'nde yürütülen yol çalışmalarını inceledi. Eski adıyla 'Sımandır' olarak bilinen Ulucak Mahallesi'ne giderek çalışmaları inceleyen Başkan Hasan Ali İrban'a, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Memioğlu ve Ulucak Mahalle Muhtarı Fikret Ayanoğlu eşlik etti. Bölgede yapılan yol çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkan İrban, aynı anda birçok mahallede yol çalışmalarının devam ettiğini açıkladı. 'Korkuteli güzel olacak' sözüyle yola çıktıklarını hatırlatan Başkan İrban, ″Asfalt ve kilitli parke taşı çalışmalarımız birçok mahallemizde devam ediyor. Yol çalışmalarının yapıldığı mahallelerimizden birisi olan Ulucak Mahalle'mizdeyiz. Burada kilitli parke taşı yapımı ve asfalt için zemin çalışması yapılıyor. Aynı zamanda Ulucak Mahalle'mizin 'Susuz' olarak adlandırılan bölgesinde de zemin çalışması devam ediyor″ dedi. Başkan İrban, Ulucak Mahallesi'ndeki stabilize ve kilitli parke taşı döşenen yollarda incelemeler yaptıktan sonra vatandaşlarla sohbet etti. Ulucak Mahalle Muhtarı Fikret Ayanoğlu, Başkan İrban'a teşekkür ettiklerini belirterek, ″Başkanımız bize verdiği sözü yerine getirdi. Kendisine, başkan yardımcılarına ve tüm ekibine teşekkür ediyoruz″ diye konuştu..

Başkan İrban çalışmaları inceledi
Başkan İrban çalışmaları inceledi
Bu içerik 351 kez okundu.

KORKUTELİ Belediye Başkanı Hasan Ali İrban, Ulucak Mahallesi'nde yürütülen yol çalışmalarını inceledi.

 

Eski adıyla 'Sımandır' olarak bilinen Ulucak Mahallesi'ne giderek çalışmaları inceleyen Başkan Hasan Ali İrban'a, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Memioğlu ve Ulucak Mahalle Muhtarı Fikret Ayanoğlu eşlik etti. Bölgede yapılan yol çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkan İrban, aynı anda birçok mahallede yol çalışmalarının devam ettiğini açıkladı. 'Korkuteli güzel olacak' sözüyle yola çıktıklarını hatırlatan Başkan İrban, ″Asfalt ve kilitli parke taşı çalışmalarımız birçok mahallemizde devam ediyor. Yol çalışmalarının yapıldığı mahallelerimizden birisi olan Ulucak Mahalle'mizdeyiz. Burada kilitli parke taşı yapımı ve asfalt için zemin çalışması yapılıyor. Aynı zamanda Ulucak Mahalle'mizin 'Susuz' olarak adlandırılan bölgesinde de zemin çalışması devam ediyor″ dedi.

Başkan İrban, Ulucak Mahallesi'ndeki stabilize ve kilitli parke taşı döşenen yollarda incelemeler yaptıktan sonra vatandaşlarla sohbet etti. Ulucak Mahalle Muhtarı Fikret Ayanoğlu, Başkan İrban'a teşekkür ettiklerini belirterek, ″Başkanımız bize verdiği sözü yerine getirdi. Kendisine, başkan yardımcılarına ve tüm ekibine teşekkür ediyoruz″ diye konuştu.

 

 


Kaynak: DHA

Başkan İrban çalışmaları inceledi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı