Vali Şıldak Kurban Bayramı Mesajında bizi biz yapan değerlerimizi yaşatmaya devam edeceğiz

Birlik, beraberlik, kardeşlik duygularının daha da yoğunlaştığı, dostluk bağlarının pekiştiği, ortak değerlerimizin hatırlandığı bir Kurban Bayramı'na daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Vali Şıldak Kurban Bayramı Mesajında bizi biz  yapan değerlerimizi yaşatmaya devam edeceğiz
Vali Şıldak Kurban Bayramı Mesajında bizi biz  yapan değerlerimizi yaşatmaya devam edeceğiz Akca Gazete
Bu içerik 175 kez okundu.

Başta Burdurlu hemşehrilerim olmak üzere, Milletimizin ve bütün İslam âleminin bayramını en içten duygularımla kutluyorum.

Bayramlar paylaşma, dayanışma ruhunu milletçe yaşama, duygu birliğimizi en üst düzeyde tazeleme günleridir. Bizim kültürümüzde, inancımızda büyüklere saygı, küçüklere sevgi, darda kalana sahip çıkma, muhtaç ve yoksulu koruma, öksüz ve yetimleri sevindirme vardır.

Bu bayramda da başta aile büyüklerimiz olmak üzere, komşularımızı, şehit ailelerimizi, kapısının çalınmasını bekleyen kimsesizleri, yaşlılarımızı ziyaret ederek gönül bağlarımızı sağlam tutmaya, bizi biz yapan değerlerimizi yaşatmaya devam edeceğiz.

Son günlerde eski Türkiye özlemi çekerek Devletimizi boyunduruk altına almaya çalışan, ekonomik kur baskılarıyla Ülkemizi yolundan alıkoymaya gayret eden bir takım küresel güçler faaliyetlerini sürdürse de, Milletimiz Kurban Bayramı vesilesiyle daha da pekiştireceği birlik beraberlik ruhuyla, geçmişinden aldığı güçle, bütün bunların üstesinden gelerek Ülkesine ve geleceğine daha güçlü bir şekilde sahip çıkacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramının aziz Milletimize, bütün İslam coğrafyasına ve insanlığa huzur, barış ve mutluluk getirmesini temenni ediyor, hayırlı bayramlar diliyorum.

 

burdur vali kurban bayram mesajı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Minibüs traktörle çarpıştı: 1 ölü, 5 yaralı
Minibüs traktörle çarpıştı: 1 ölü, 5 yaralı
Arkadaşlarıyla tura çıkan motosikletli kazada öldü
Arkadaşlarıyla tura çıkan motosikletli kazada öldü