Advert
Advert

Kaymakam Sezgin’den Rehabilitasyon Merkezine ziyaret

Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Yalçın Sezgin Kurban Bayramı Dolayısı ile ikinci ziyaretini İsmail- Şerife Sarı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine yaptı.

Kaymakam Sezgin’den Rehabilitasyon Merkezine ziyaret
Kaymakam Sezgin’den Rehabilitasyon Merkezine ziyaret Akca Gazete
Bu içerik 777 kez okundu.

İsmail- Şerife Sarı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin, burada kalan çocukların bayramını kutladı. Çocuklar ile tek tek ilgilenen ve bayramlık hediye dağıtan Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin Rehabilitasyon Merkezinde müzikte yetenekli müzisyenlerin, resim yapan ve özel günlerde çok güzel programlar yapan gençlerin olduklarını belirterek bunlardan büyük keyif aldıklarını dile getirdi. Kaymakam Sezgin “Bayramlar paylaşmak, güzellikleri yaşamak, birlik ve beraberlik içerisinde olmaktır. Bu vesile ile çocuklarımız ve gençlerimiz ile ilçenin yöneticileri ile beraberiz. Bizler sizler için çalışıyoruz. Çocuklarımızın, gençlerimizin geleceğini daha iyi hale getirmek için çalışıyoruz. Devletimiz bu tür tesislerde ve umut evlerinde güzel imkanlar sunuyor. Ama yine de çocuklarımız daha iyilere layıktır” dedi.

Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkanı Yalçın Sezgin tüm çocukların bayramını kutlayarak rehabilitasyon merkezinden ayrıldı.    

bucak ismail şerife sarı rehabilitasyon merkezi kurban bayramı kaymakam yalçın sezgin çocuk hediye ziyaret bucak haber bucak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 395. sayı
Akca Gazete 395. sayı