Uyuşturucu komasından öldü

ANTALYA'nın Manavgat ilçesinde bir otelde çalışan Ömer F.A.(19) aynı otelde çalıştığı arkadaşlarıyla uyuşturucu kullandıktan sonra komaya girdi. Hastaneye götürülen Ömer F.A. kurtarılamadı. Manavgat'ın Çolaklı Mahallesi'nde 5 yıldızlı bir otelde çalışan Ömer F.A. geçen cuma sabah saatlerinde otel lojmanında rahatsızlandı. Arkadaşları tarafından haber verilmesi üzerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye götürülen Ömer F.A., kurtarılamadı. Manavgat Devlet Hastanesi'nde yapılan toksikoloji testinde A.'nın uyuşturucu kullandığının belirlenmesi üzerine jandarma tarafından soruşturma başlatıldı. ARKADAŞLARI GÖZALTINA ALINDI Jandarma tarafından yapılan araştırma sonucunda Ömer F.A.'nın aynı otelde çalışan ve gece birlikte eğlendiği arkadaşları R.Ç., U.K.B., H.Y. ve Ş.Y. gözaltına alındı. Şüphelilerin Manavgat Devlet Hastanesi'nde yapılan toksikoloji testlerinde uyuşturucu kullandığı belirlendi. R.Ç. ifadesinde olaydan önce Ömer F.A. ile birlikte Antalya'ya giderek uyuşturucu aldıklarını ve gece kendi aralarında eğlence yaptıklarını belirtti. Jandarma tarafından R.Ç.'nin telefonunda yapılan incelemede de Zeytinköy'de uyuşturucu madde almak için yazışma olduğu tespit edildi..

Uyuşturucu komasından öldü
Uyuşturucu komasından öldü
Bu içerik 211 kez okundu.

ANTALYA'nın Manavgat ilçesinde bir otelde çalışan Ömer F.A.(19) aynı otelde çalıştığı arkadaşlarıyla uyuşturucu kullandıktan sonra komaya girdi. Hastaneye götürülen Ömer F.A. kurtarılamadı.

 

Manavgat'ın Çolaklı Mahallesi'nde 5 yıldızlı bir otelde çalışan Ömer F.A. geçen cuma sabah saatlerinde otel lojmanında rahatsızlandı. Arkadaşları tarafından haber verilmesi üzerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye götürülen Ömer F.A., kurtarılamadı. Manavgat Devlet Hastanesi'nde yapılan toksikoloji testinde A.'nın uyuşturucu kullandığının belirlenmesi üzerine jandarma tarafından soruşturma başlatıldı.

ARKADAŞLARI GÖZALTINA ALINDI

Jandarma tarafından yapılan araştırma sonucunda Ömer F.A.'nın aynı otelde çalışan ve gece birlikte eğlendiği arkadaşları R.Ç., U.K.B., H.Y. ve Ş.Y. gözaltına alındı. Şüphelilerin Manavgat Devlet Hastanesi'nde yapılan toksikoloji testlerinde uyuşturucu kullandığı belirlendi. R.Ç. ifadesinde olaydan önce Ömer F.A. ile birlikte Antalya'ya giderek uyuşturucu aldıklarını ve gece kendi aralarında eğlence yaptıklarını belirtti. Jandarma tarafından R.Ç.'nin telefonunda yapılan incelemede de Zeytinköy'de uyuşturucu madde almak için yazışma olduğu tespit edildi.

 

 


Kaynak: DHA

Uyuşturucu komasından öldü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Minibüs traktörle çarpıştı: 1 ölü, 5 yaralı
Minibüs traktörle çarpıştı: 1 ölü, 5 yaralı
Arkadaşlarıyla tura çıkan motosikletli kazada öldü
Arkadaşlarıyla tura çıkan motosikletli kazada öldü