Advert
Advert

Bucak Emniyet Müdürü görevine başladı

Bucak Emniyet Müdürü Mustafa Erdener Bede görevine başladı.

Bucak Emniyet Müdürü görevine başladı
Bucak Emniyet Müdürü görevine başladı Akca Gazete
Bu içerik 1027 kez okundu.

Eski Emniyet Müdürü Oğuz Çatalkaya’nın İzmir’e tayini çıkması ile boşalan yerine Mustafa Erdener  Bede atandı. Üç yıldır Burdur Emniyet Müdürlüğünün çeşitli kademelerinde çalışan yeni Emniyet Müdürü Mustafa Erdener Bede Burdur Valiliği kararnamesi ile Bucak Emniyet Müdürlüğüne atandı.

Bucak Emniyet müdürlüğüne atanan Bede ilçede öncelikle trafik denetimlerinin artacağını belirtti Emniyet Müdürü Bede “Emniyet Genel Müdürlüğümüz ve Kaymakamımızın talimatları ile ilçemizde trafik kurallarına ihlal eden, sürücü belgesiz araç kullanımlarının önünü kesmek için trafik denetimlerini arttıracağız. Halkımızın en çok şikayet konularından bir tanesi ehliyetsiz motosiklet kullanımı, tehlikeli araç kullanımı, modifiye araçlardaki ses kirliliği, araç kullanırken cep telefonu ile görüşmek, emniyet kemeri, düğünlerde atılan silahlar ve yine düğünlerde atılan havai fişekler gibi konularda ciddi boyutta çalışmalarımız olacak” dedi.

Bucak Emniyet Müdürü Mustafa Erdener Bede, vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için özellikle trafik kurallarına uymaları gerektiği, uymayanlara da cezai işlemlerin yapılacağını belirtti.

Bucak Emniyet Müdürü Mustafa Erdener Bede’nin görevine başlaması dolayısı ile Bucak’ta görev yapan basın mensupları hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.     

bucak emniyet müdürü mustafa erdener bede bucak emniyet müdürlüğü emniyet müdür yeni emniyet müdürü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı