Genel
Giriş Tarihi : 05-09-2018 11:34   Güncelleme : 05-09-2018 11:34

Bucak Emniyet Müdürü görevine başladı

Bucak Emniyet Müdürü Mustafa Erdener Bede görevine başladı.

Bucak Emniyet Müdürü görevine başladı

Eski Emniyet Müdürü Oğuz Çatalkaya’nın İzmir’e tayini çıkması ile boşalan yerine Mustafa Erdener  Bede atandı. Üç yıldır Burdur Emniyet Müdürlüğünün çeşitli kademelerinde çalışan yeni Emniyet Müdürü Mustafa Erdener Bede Burdur Valiliği kararnamesi ile Bucak Emniyet Müdürlüğüne atandı.

Bucak Emniyet müdürlüğüne atanan Bede ilçede öncelikle trafik denetimlerinin artacağını belirtti Emniyet Müdürü Bede “Emniyet Genel Müdürlüğümüz ve Kaymakamımızın talimatları ile ilçemizde trafik kurallarına ihlal eden, sürücü belgesiz araç kullanımlarının önünü kesmek için trafik denetimlerini arttıracağız. Halkımızın en çok şikayet konularından bir tanesi ehliyetsiz motosiklet kullanımı, tehlikeli araç kullanımı, modifiye araçlardaki ses kirliliği, araç kullanırken cep telefonu ile görüşmek, emniyet kemeri, düğünlerde atılan silahlar ve yine düğünlerde atılan havai fişekler gibi konularda ciddi boyutta çalışmalarımız olacak” dedi.

Bucak Emniyet Müdürü Mustafa Erdener Bede, vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için özellikle trafik kurallarına uymaları gerektiği, uymayanlara da cezai işlemlerin yapılacağını belirtti.

Bucak Emniyet Müdürü Mustafa Erdener Bede’nin görevine başlaması dolayısı ile Bucak’ta görev yapan basın mensupları hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.     

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Mobil Uygulamamız Olmalı mı?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA