Advert
Advert

Evlenip anne oldu, mankenliğe döndü

ANTALYA'da podyumlara evlilik arası veren, ardından anne olan Bengi Aktürk, mankenliğe dönme kararı aldı. Moda çekimlerine katılan Aktürk, uzun süre sonra objektif karşısına geçmenin mutluluğunu yaşadı. Bir mayo markasının katalog çekimlerine katılan Aktürk, mesleğine geri döndüğü için çok mutlu olduğunu söyledi. Sürekli spor yaptığını ve görünümüne dikkat ettiğini belirten Aktürk, ″Kızım kariyerime asla engel değil. Eşim beni destekliyor″ dedi. Emy Organizasyon & Ajans'ın ilkini gerçekleştirdiği Antalya Fashion Week Moda Günleri'nde podyuma çıkan, ardından arka arkaya moda ve katalog çekimlerine katılan Bengi Aktürk, 24 saatin kendisine yetmediğini anlattı. Aktürk, ″Zamanımın çoğunluğu kızımla birlikte geçiyor. İşlerimizi kızıma göre ayarlıyorum. Bir sorun yaşamıyorum″ diye konuştu. Ajans sahibi Eda Meltem Yılmaz ise başarılı mankenin tekrar kadrosunda olmasından dolayı mutlu olduğunu söyleyerek, ″Çok disiplinli ve işine aşık bir model. Bengi'nin istediği takdirde başaramayacağı hiçbir şey yok″ dedi..

Evlenip anne oldu, mankenliğe döndü
Evlenip anne oldu, mankenliğe döndü
Bu içerik 2572 kez okundu.

ANTALYA'da podyumlara evlilik arası veren, ardından anne olan Bengi Aktürk, mankenliğe dönme kararı aldı. Moda çekimlerine katılan Aktürk, uzun süre sonra objektif karşısına geçmenin mutluluğunu yaşadı.
Bir mayo markasının katalog çekimlerine katılan Aktürk, mesleğine geri döndüğü için çok mutlu olduğunu söyledi. Sürekli spor yaptığını ve görünümüne dikkat ettiğini belirten Aktürk, ″Kızım kariyerime asla engel değil. Eşim beni destekliyor″ dedi.
Emy Organizasyon & Ajans'ın ilkini gerçekleştirdiği Antalya Fashion Week Moda Günleri'nde podyuma çıkan, ardından arka arkaya moda ve katalog çekimlerine katılan Bengi Aktürk, 24 saatin kendisine yetmediğini anlattı. Aktürk, ″Zamanımın çoğunluğu kızımla birlikte geçiyor. İşlerimizi kızıma göre ayarlıyorum. Bir sorun yaşamıyorum″ diye konuştu.
Ajans sahibi Eda Meltem Yılmaz ise başarılı mankenin tekrar kadrosunda olmasından dolayı mutlu olduğunu söyleyerek, ″Çok disiplinli ve işine aşık bir model. Bengi'nin istediği takdirde başaramayacağı hiçbir şey yok″ dedi.

 

 

 


Kaynak: DHA

Evlenip anne oldu mankenliğe döndü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 396. Sayı