Advert
Advert

Şehit babasını duygulandıran hareket

ISPARTA'da düzenlenen Kurumlar Arası Futbol Turnuvası'nda mücadele eden Tarım ve Orman Müdürlüğü takımı, Afrin şehidi Uzman Çavuş Ali Yılmaz'ın fotoğrafının bulunduğu tişörtlerle maça çıktı. Aynı takımda forma giyen şehidin babası Hilmi Yılmaz duygulanırken, arkadaşlarına teşekkür etti. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 'Koşabiliyorken Koş Projesi' kapsamında Isparta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ev sahipliğinde Kurumlar Arası Futbol Turnuvası düzenlendi. 3- 19 Eylül tarihleri arasında Atatürk Stadyumu'nda gerçekleştirilecek turnuvaya 4 grupta 16 takım katıldı. Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Ali Yılmaz'ın (25) Tarım ve Orman İl Müdürlüğü'nde görevli babası Hilmi Yılmaz da takımıyla birlikte müsabakalara katıldı. Devlet Hava Meydanları İl Müdürlüğü ile oynanan ve 5-4 biten ilk karşılaşma öncesi Tarım ve Orman Müdürlüğü kadrosu Şehit Ali Yılmaz'ın fotoğrafıyla 'Şehitler ölmez, vatan bölünmez' yazısının yer aldığı tişörtle sahaya çıktı. Duygulanan baba Hilmi Yılmaz takım arkadaşlarına teşekkür etti..

Şehit babasını duygulandıran hareket
Şehit babasını duygulandıran hareket
Bu içerik 494 kez okundu.

ISPARTA'da düzenlenen Kurumlar Arası Futbol Turnuvası'nda mücadele eden Tarım ve Orman Müdürlüğü takımı, Afrin şehidi Uzman Çavuş Ali Yılmaz'ın fotoğrafının bulunduğu tişörtlerle maça çıktı. Aynı takımda forma giyen şehidin babası Hilmi Yılmaz duygulanırken, arkadaşlarına teşekkür etti.
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 'Koşabiliyorken Koş Projesi' kapsamında Isparta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ev sahipliğinde Kurumlar Arası Futbol Turnuvası düzenlendi. 3- 19 Eylül tarihleri arasında Atatürk Stadyumu'nda gerçekleştirilecek turnuvaya 4 grupta 16 takım katıldı.
Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Ali Yılmaz'ın (25) Tarım ve Orman İl Müdürlüğü'nde görevli babası Hilmi Yılmaz da takımıyla birlikte müsabakalara katıldı. Devlet Hava Meydanları İl Müdürlüğü ile oynanan ve 5-4 biten ilk karşılaşma öncesi Tarım ve Orman Müdürlüğü kadrosu Şehit Ali Yılmaz'ın fotoğrafıyla 'Şehitler ölmez, vatan bölünmez' yazısının yer aldığı tişörtle sahaya çıktı. Duygulanan baba Hilmi Yılmaz takım arkadaşlarına teşekkür etti.

 

 

 


Kaynak: DHA

Şehit babasını duygulandıran hareket
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 395. sayı
Akca Gazete 395. sayı