Genel
Giriş Tarihi : 06-09-2018 13:58

Şehit babasını duygulandıran hareket

ISPARTA'da düzenlenen Kurumlar Arası Futbol Turnuvası'nda mücadele eden Tarım ve Orman Müdürlüğü takımı, Afrin şehidi Uzman Çavuş Ali Yılmaz'ın fotoğrafının bulunduğu tişörtlerle maça çıktı. Aynı takımda forma giyen şehidin babası Hilmi Yılmaz duygulanırken, arkadaşlarına teşekkür etti. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 'Koşabiliyorken Koş Projesi' kapsamında Isparta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ev sahipliğinde Kurumlar Arası Futbol Turnuvası düzenlendi. 3- 19 Eylül tarihleri arasında Atatürk Stadyumu'nda gerçekleştirilecek turnuvaya 4 grupta 16 takım katıldı. Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Ali Yılmaz'ın (25) Tarım ve Orman İl Müdürlüğü'nde görevli babası Hilmi Yılmaz da takımıyla birlikte müsabakalara katıldı. Devlet Hava Meydanları İl Müdürlüğü ile oynanan ve 5-4 biten ilk karşılaşma öncesi Tarım ve Orman Müdürlüğü kadrosu Şehit Ali Yılmaz'ın fotoğrafıyla 'Şehitler ölmez, vatan bölünmez' yazısının yer aldığı tişörtle sahaya çıktı. Duygulanan baba Hilmi Yılmaz takım arkadaşlarına teşekkür etti..

Şehit babasını duygulandıran hareket

ISPARTA'da düzenlenen Kurumlar Arası Futbol Turnuvası'nda mücadele eden Tarım ve Orman Müdürlüğü takımı, Afrin şehidi Uzman Çavuş Ali Yılmaz'ın fotoğrafının bulunduğu tişörtlerle maça çıktı. Aynı takımda forma giyen şehidin babası Hilmi Yılmaz duygulanırken, arkadaşlarına teşekkür etti.
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 'Koşabiliyorken Koş Projesi' kapsamında Isparta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ev sahipliğinde Kurumlar Arası Futbol Turnuvası düzenlendi. 3- 19 Eylül tarihleri arasında Atatürk Stadyumu'nda gerçekleştirilecek turnuvaya 4 grupta 16 takım katıldı.
Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Ali Yılmaz'ın (25) Tarım ve Orman İl Müdürlüğü'nde görevli babası Hilmi Yılmaz da takımıyla birlikte müsabakalara katıldı. Devlet Hava Meydanları İl Müdürlüğü ile oynanan ve 5-4 biten ilk karşılaşma öncesi Tarım ve Orman Müdürlüğü kadrosu Şehit Ali Yılmaz'ın fotoğrafıyla 'Şehitler ölmez, vatan bölünmez' yazısının yer aldığı tişörtle sahaya çıktı. Duygulanan baba Hilmi Yılmaz takım arkadaşlarına teşekkür etti.

 

 

 


Kaynak: DHA

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Mobil Uygulamamız Olmalı mı?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA