Vali Hasan Şıldak’ın 2018 – 2019 Eğitim Öğretim Yılının Başlaması Dolayısıyla Yayınladığı Mesaj

“Eğitimde Marka Kent” olarak anılan İlimizde, yeni bir eğitim - öğretim yılına daha başlamanın heyecanı ve mutluluğunu hep birlikte yaşarken, öğrencilerimize ve bütün milli eğitim camiasına hayırlı bir yıl diliyorum.

Vali Hasan Şıldak’ın 2018 – 2019 Eğitim Öğretim Yılının Başlaması Dolayısıyla Yayınladığı Mesaj
Vali Hasan Şıldak’ın 2018 – 2019 Eğitim Öğretim Yılının Başlaması Dolayısıyla Yayınladığı Mesaj Akca Gazete
Bu içerik 363 kez okundu.

Okula yeni başlayan, uzun bir tatilin ardından okullarına dönecek olan bütün öğrencilerimize başarılar diliyorum.

 

Çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğini şekillendiren eğitim süreci, sadece bireylerin değil toplumumuzun geleceği için de büyük önem taşımaktadır. Bu bilinçle 2018 – 2019 eğitim öğretim yılında idareciler, eğitimciler, öğrenciler ve veliler olarak ilimizde ki eğitim kalitesini daha ileriye taşımak adına elimizden gayreti göstereceğiz.

 

Öğrencilerimizin derslerine gösterecekleri ilgi ve çalışma azmi, geleceğe emin ve sağlam adamlarla ilerlemelerini sağlayacaktır. Velilerimizin,  çocuklarımız için okullarımızla sürekli iletişim ve işbirliği içinde olmaları, öğrenci, öğretmen, okul yönetimi ile kurulacakları sağlıklı iletişim, öğrencilerimizin başarılarını daha da artıracaktır.

 

İnanıyorum ki ilimiz nitelikli okulları, eğitim alt yapısı, derslik başına düşen öğrenci sayısı ve eğitim kadrosu ile geçmiş yıllarda elde ettiği başarıları yeni eğitim öğretim döneminde de devam ettirerek “Eğitim Kenti Burdur”olarak anılmaya devam edecektir.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, eğitim öğretim hizmetlerini yürüten bütün personelimiz ve sevgili öğrencilerimizin İlköğretim Haftasını kutluyor, başarılarla dolu bir yıl diliyorum.

burdur vali hasan şıldak 2018-2019 eğitim öğretim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı