Burdurlu hakemler sezonu açtı

TÜRKİYE Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği (TFFHGD) Burdur Şubesi sezonu açtı. Gazi Atatürk Stadı'nda düzenlenen açılış törenine TFFHGD Şube Başkanı İbrahim Deniz, Burdur Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Nuri Yıldırım, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Mehmet Şimşek, Futbol İl Temsilcisi Murat Türker, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Burdur Şube Başkanı Özcan Yıldırım, İl Hakem Kurulu Başkanı Ahmet Tepe, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Kadir Altındal, Burdur'un ilk hakemlerinden Hamza Boyacı ile aday hakemler ve il ve klasman hakemleri katıldı. Törende konuşan TFFHGD Şube Başkanı İbrahim Deniz, ilde ilk defa sezon açılış töreni düzenlendiğini belirtti. Sporun kardeşlik olduğunu aktaran Deniz, 2018- 2019 sezonunun centilmenlik içerisinde geçmesini diledi. Konuşmaların ardından bu sezon B klasman hakemliğine yükselen Alper Oran, bölgesel lig hakemliğine terfi eden Yusuf Can Çetin, bölgesel lig yardımcı hakemliğine terfi eden Muhammet Mahmut Delimazı, kadın bölgesel lig yardımcı hakemliğine terfi eden Özlem Balkıç ve Merve Özdemir'e kokartları Burdur'un ilk hakemlerinden Hamza Boyacı ve diğer katılımcılar tarafından takıldı. Daha sonra pasta kesilerek kokteyl verildi. GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Törene katılanlar - İbrahim Deniz'in konuşması - Kokart takılması - Pasta kesilmesi - Detay ()   .

Burdurlu hakemler sezonu açtı
Burdurlu hakemler sezonu açtı
Bu içerik 588 kez okundu.

TÜRKİYE Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği (TFFHGD) Burdur Şubesi sezonu açtı.
Gazi Atatürk Stadı'nda düzenlenen açılış törenine TFFHGD Şube Başkanı İbrahim Deniz, Burdur Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Nuri Yıldırım, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Mehmet Şimşek, Futbol İl Temsilcisi Murat Türker, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Burdur Şube Başkanı Özcan Yıldırım, İl Hakem Kurulu Başkanı Ahmet Tepe, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Kadir Altındal, Burdur'un ilk hakemlerinden Hamza Boyacı ile aday hakemler ve il ve klasman hakemleri katıldı.
Törende konuşan TFFHGD Şube Başkanı İbrahim Deniz, ilde ilk defa sezon açılış töreni düzenlendiğini belirtti. Sporun kardeşlik olduğunu aktaran Deniz, 2018- 2019 sezonunun centilmenlik içerisinde geçmesini diledi. Konuşmaların ardından bu sezon B klasman hakemliğine yükselen Alper Oran, bölgesel lig hakemliğine terfi eden Yusuf Can Çetin, bölgesel lig yardımcı hakemliğine terfi eden Muhammet Mahmut Delimazı, kadın bölgesel lig yardımcı hakemliğine terfi eden Özlem Balkıç ve Merve Özdemir'e kokartları Burdur'un ilk hakemlerinden Hamza Boyacı ve diğer katılımcılar tarafından takıldı. Daha sonra pasta kesilerek kokteyl verildi.
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ:
- Törene katılanlar
- İbrahim Deniz'in konuşması
- Kokart takılması
- Pasta kesilmesi
- Detay

 

() 
 

 


Kaynak: DHA

Burdurlu hakemler sezonu açtı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı