Göl Festivalinde Gökhan Türkmen ile dev final

Burdur Belediyesi tarafından düzenlenen Göl Festivali finalinde sahne alan şarkıcı Gökhan Türkmen, Burdurlulara unutulmaz bir gece yaşattı.

Göl Festivalinde Gökhan Türkmen ile dev final
Göl Festivalinde Gökhan Türkmen ile dev final Akca Gazete
Bu içerik 275 kez okundu.

Burdur Belediyesi tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenen Göl Festivali finalinde ünlü şarkıcı Gökhan Türkmen sahne aldı. Demokrasi ve Özgürlük Meydanı’nda sahne alan şarkıcı Gökhan Türkmen sevilen şarkılarını Burdurlular için söyledi. Yaklaşık 1,5 saat sahnede kalan Gökhan Türkmen seslendirdiği şarkılarla sevenlerini coşturdu.

Konserde konuşan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, “Bu sahneyi geldiğimiz günden itibaren birçok sanatçıyla paylaştık. Bazı insanları gönlümüzün şöyle bir yerine koyduk. Gökhan Türkmen’de gönlümüzün özel yerine koyduğumuz kardeşlerimizden birisi oldu. Bu festivalin asıl amacı Burdur Gölü’nün kurumaması için verdiğimiz mücadele idi. Birileri çıktı dedi ki şarkıyla, türküyle göl kurumaz mı kurur dedi. Asıl hedefimiz şarkıyla türküyle gölün kurumamasına dikkat çekmekti. O birileri duysun bizi burada bu alanda bu kadar insan varken bu gölün kurumasına izin vermeyeceğiz. Burdur gölünün kurumaması için biz mücadele edeceğiz.  Muhteşem konseri için Gökhan Türkmen’e ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Ercengiz, Gökhan Türkmen’e anmalık hediye etti.

burdur göl festival gökhan türkmen konser burdur belediye ali orkun ercengiz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı