Eczane dükkanlarını 2 Ekim’de kira ihalesine çıkıyor

Bucak Belediyesine gelir kazandırmak için Sanayi Mahallesinde yeni Bucak Devlet Hastanesi acil kapısı karşısına yapılan 5 adet eczane yeri kiralama ihalesi 2 Ekim 2018 tarihinde yapılacak.

Eczane dükkanlarını 2 Ekim’de kira ihalesine çıkıyor
Eczane dükkanlarını 2 Ekim’de kira ihalesine çıkıyor Akca Gazete
Bu içerik 556 kez okundu.

Bucak Belediyesi tarafından Sanayi Mahallesi  Yeni Devlet Hastanesi acil girişi karşısına eczane iş yeri olabilme şartlarına uygun olarak yapılan 5 adet işyeri ihale ile kiraya verilecek. 2 Ekim 2018 tarihinde yapılacak olan ihalenin şartnamesi Bucak Belediye Mali Hizmetler Müdürlüğünden temin ediliyor.

Bucak Belediyesince sağlık sektörüne hizmet vermek üzere inşaa edilen işyerleri  12.04.2014 tarih ve  28970 sayılı resmi gazetede yayınlanan Eczaneler ve Eczacılar hakkında yönetmeliğin 20. Maddesinde eczane iş yerleri asgari 35 metrekare olmalıdır denilmesine rağmen Bucak Belediyesi eczane işyerlerlerini  zemin kat  39-40 m2, asma katları ise 19-20 m2 olarak inşaa etmiş durumda.Bu şekilde iş yerlerini kiralamak isteyen  eczacı ve sağlık sektörü sahipleri rahatça bu yerlerde iş yerini açıp ve çalıştırabilecekler. Bucak Belediyesi eczane yerleri ihalesine eczacı ve sağlık sektörü yatırımcılarını katılmaya davet ediyor.

bucak belediye eczane dükkan kiralama ihale
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eşini tabancayla vuran emekli polis memuru tutuklandı
Eşini tabancayla vuran emekli polis memuru tutuklandı
Antalya’da Basketbol Aday Hakem Kursu Açılıyor
Antalya’da Basketbol Aday Hakem Kursu Açılıyor