Başkan Gökmenoğlu güven tazeledi

ISPARTA Barosu'nun olağan genel kurulunda mevcut başkan Gökmen Gökmenoğlu, 5. kez seçildi. Isparta Barosu'nun olağan genel kurulu, baro hizmet binasında gerçekleştirildi. Çok sayıda üyenin katıldığı genel kurulda mevcut Başkan Gökmen Gökmenoğlu, güven tazeleyerek, 5. kez seçildi. Başkan Gökmen Gökmenoğlu, Isparta Barosu'nun başkanı olmaktan gurur ve mutluluk duyduğunu söyledi. Güçlü bir baroyu teslim aldıklarını ve gücüne güç katmaya çalıştıklarını belirten Gökmenoğlu, ″Savunma hakkımızdan hiç vazgeçmedik, bundan sonra da vazgeçeceğimizi kimse zannetmesin″ dedi..

Başkan Gökmenoğlu güven tazeledi
Başkan Gökmenoğlu güven tazeledi
Bu içerik 364 kez okundu.

ISPARTA Barosu'nun olağan genel kurulunda mevcut başkan Gökmen Gökmenoğlu, 5. kez seçildi.

 

Isparta Barosu'nun olağan genel kurulu, baro hizmet binasında gerçekleştirildi. Çok sayıda üyenin katıldığı genel kurulda mevcut Başkan Gökmen Gökmenoğlu, güven tazeleyerek, 5. kez seçildi.

Başkan Gökmen Gökmenoğlu, Isparta Barosu'nun başkanı olmaktan gurur ve mutluluk duyduğunu söyledi. Güçlü bir baroyu teslim aldıklarını ve gücüne güç katmaya çalıştıklarını belirten Gökmenoğlu, ″Savunma hakkımızdan hiç vazgeçmedik, bundan sonra da vazgeçeceğimizi kimse zannetmesin″ dedi.

 

 


Kaynak: DHA

Başkan Gökmenoğlu güven tazeledi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı