Kaymakam Yalçın Sezgin Kuşbaba ilkokulunu ziyaret etti

Kaymakam Yalçın Sezgin Kuşbaba ilkokulunu ziyaret etti
Kaymakam Yalçın Sezgin Kuşbaba ilkokulunu ziyaret etti Akca Gazete
Bu içerik 659 kez okundu.

Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin ve Sıfır Atık İzleme Ve Değerlendirme Komisyon üyeleri birlikte Kuşbaba Köyü İlkokuluna ziyarette bulundu. Ziyarette Okul Müdüründen okul  hakkında bilgi alan İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin, Sıfır Atık Projesinin bir köy okulunda uygulanmasından çok memnun olduğunu belirterek Okul Müdürü Gültekin Apaydın’ı tebrik etti.

Kaymakam Sezgin, okul binası ve diğer birimlerinde de incelemelerde bulundu, okulda yaptığı çalışmalardan dolayı Okul müdürü Gültekin Apaydın a okul öğretmenlerine teşekkür etti. Bucak için oldukça önemli bir proje olan Sıfır Atık Projesinin bu şekilde yayılarak devam etmesinin sevindirici olduğunu, bu tür gelişmelerin diğer köy ve beldelere örnek olacağını söyledi.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin, Sıfır Atık Projesi’ni uygulamak isteyen diğer kurum ve kuruluşlara da Bucak belediyesi olarak destek vereceklerini söyledi.

Kaymakam Yalçın Sezgin ziyaret sonrası Kuşbaba Köyü İlkokulunda okul bahçesinde yetiştirilen zeytinlik ve ceviz bahçeliğini gezdi.

bucak kaymakamı bucak belediye kuşbaba köyü ilkokulu sıfır atık projesi yalçın sezgin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 404. sayı
Akca Gazete 404. sayı
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 403. Sayı