MAKÜ ve Adem Tolunay Fen Lisesinden Eğitimde İşbirliği

MAKÜ ve Adem Tolunay Fen Lisesinden Eğitimde İşbirliği
MAKÜ ve Adem Tolunay Fen Lisesinden Eğitimde İşbirliği Akca Gazete
Bu içerik 692 kez okundu.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi “Burdur Gelişim Merkezi” (BGM) ile Adem Tolunay Fen Lisesi arasında imzalanan “Eğitimde İşbirliği Protokolü” çerçevesinde oluşturulmuş konferanslar serisinin ilk adımı olan “Teknoloji 4.0 ve Toplum 5.0” konulu konferans ile 9 Ekim 2018 tarihinde Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Afşin Güngör sunumuyla Adem Tolunay Fen Lisesi Konferans Salonunda başlamıştır.

Konferans sonrası Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Afşin Güngör, ortaöğretim öğrencileri ile bir arada olmanın kendisini çok mutlu ettiğini belirtti.

Böyle bir projenin ortağı olmaktan kıvanç duyduklarını vurgulayan Burdur Gelişim Merkezi Müdürü Doç. Dr. Ali Murat Alparslan, benzeri adımların önümüzdeki süreçte de atılacağını ve ortaöğretim öğrencilerinin eğitime dair istek ve önerilerine cevap vermeye çalışacaklarını belirtti.

Adem Tolunay Fen Lisesi Müdürü Nermin Uluışık, böyle bir proje ortaklığından heyecan duyduklarını, bir yıllık bir konferans serisi planladıklarını belirterek; katkılarından dolayı MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Adem KorkmaZ’a, BGM Müdürü Doç. Dr. Ali Murat Alparslan’a ve Prof. Dr. Afşin Güngör’e öğrenci ve mesai arkadaşları adına teşekkür etti.

burdur MAKÜ Adem Tolunay Fen Lisesi eğikim işbirliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 410. Sayı
Akca Gazete 410. Sayı
Akca Gazete 409. Sayı
Akca Gazete 409. Sayı

http://www.denizlibisiklet.org