Advert
Advert

Antalya siste griye büründü

ANTALYA'da iki gündür etkili olan sisli hava nedeniyle kent griye büründü. Turizmin başkenti Antalya'da iki gündür sisli hava etkisini sürdürüyor. Kent merkezini ve sahil bandını kaplayan sis nedeniyle kent griye büründü. Sahil bandındaki falezler siste kaybolurken Antalya'nın kuzey girişindeki seyir terasından kentin üzerini sis bulutlarının kapladığı görüldü. Konyaaltı Sahili'nde bazı vatandaşlar denizde keyif sürerken kentin batısında bulunan ve havanın açık olduğu günlerde net görülen Beydağları ise tamamen görünmez hale geldi. Meteoroloji 4'üncü Bölge Müdürlüğü verilerine göre, kent genelinde bugün en düşük sıcaklık 28 derece ölçüldü, nem oranı ise yüzde 37 belirlendi..

Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü
Bu içerik 645 kez okundu.

ANTALYA'da iki gündür etkili olan sisli hava nedeniyle kent griye büründü.
Turizmin başkenti Antalya'da iki gündür sisli hava etkisini sürdürüyor. Kent merkezini ve sahil bandını kaplayan sis nedeniyle kent griye büründü. Sahil bandındaki falezler siste kaybolurken Antalya'nın kuzey girişindeki seyir terasından kentin üzerini sis bulutlarının kapladığı görüldü. Konyaaltı Sahili'nde bazı vatandaşlar denizde keyif sürerken kentin batısında bulunan ve havanın açık olduğu günlerde net görülen Beydağları ise tamamen görünmez hale geldi.
Meteoroloji 4'üncü Bölge Müdürlüğü verilerine göre, kent genelinde bugün en düşük sıcaklık 28 derece ölçüldü, nem oranı ise yüzde 37 belirlendi.
 

 

 


Kaynak: DHA

Antalya siste griye büründü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı