Advert
Advert

88 öğrenciye bisiklet

KEMER Belediyesi'nin Sağlıklı Yaşam Projesi kapsamında Çamyuva ve Tekirova mahallelerindeki okullarda 88 öğrenciye daha bisiklet hediye edildi. Kemer Belediyesi'nin ″Kemer'de Bisikletsiz Çocuk Kalmayacak″ sloganıyla düzenlediği Sağlıklı Yaşam Projesi kapsamında Çamyuva Rukiye Koç Ortaokulu'nda 43, Tekirova Halit Narin Ortaokulu'nda 45 olmak üzere toplam 88 öğrenciye daha bisiklet hediye edildi. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Başkan Yardımcısı Ahmet Can, Meclis Üyesi Recep Yılmaz, öğrenciler, öğretmenler ve öğrenci velilerinin katıldığı törenlerde konuşan okul müdürleri Kemer Belediyesi'ne ve Başkan Gül'e teşekkür etti. Başkan Mustafa Gül, ″Bugüne kadar eğitime harcadığımız bütçe 8 milyon liraya ulaştı. Bundan sonra da desteklerimiz devam edecek. Bu yılki vereceğimiz bisikletlerle birlikte 4 bin çocuğumuzu bisikletlerine kavuşturmuş olacağız. Çocuklarımız bisikletlerini güle güle kullansın. Öğrencilerimizden isteğimiz ise mutlaka trafik kurallarına uymaları ve kasksız bisiklet kullanmamalarıdır″ dedi..

88 öğrenciye bisiklet
88 öğrenciye bisiklet
Bu içerik 533 kez okundu.

KEMER Belediyesi'nin Sağlıklı Yaşam Projesi kapsamında Çamyuva ve Tekirova mahallelerindeki okullarda 88 öğrenciye daha bisiklet hediye edildi.

 

Kemer Belediyesi'nin ″Kemer'de Bisikletsiz Çocuk Kalmayacak″ sloganıyla düzenlediği Sağlıklı Yaşam Projesi kapsamında Çamyuva Rukiye Koç Ortaokulu'nda 43, Tekirova Halit Narin Ortaokulu'nda 45 olmak üzere toplam 88 öğrenciye daha bisiklet hediye edildi.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Başkan Yardımcısı Ahmet Can, Meclis Üyesi Recep Yılmaz, öğrenciler, öğretmenler ve öğrenci velilerinin katıldığı törenlerde konuşan okul müdürleri Kemer Belediyesi'ne ve Başkan Gül'e teşekkür etti.

Başkan Mustafa Gül, ″Bugüne kadar eğitime harcadığımız bütçe 8 milyon liraya ulaştı. Bundan sonra da desteklerimiz devam edecek. Bu yılki vereceğimiz bisikletlerle birlikte 4 bin çocuğumuzu bisikletlerine kavuşturmuş olacağız. Çocuklarımız bisikletlerini güle güle kullansın. Öğrencilerimizden isteğimiz ise mutlaka trafik kurallarına uymaları ve kasksız bisiklet kullanmamalarıdır″ dedi.

 

 


Kaynak: DHA

88 öğrenciye bisiklet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 395. sayı
Akca Gazete 395. sayı