Fabrikada çıkan silahlı çatışmada 1 kişi öldü

Burdur’un Bucak İlçesine bağlı Kızılkaya Beldesinde bulunan Çimento Fabrikasında çıkan çatışmada 1 kişi öldü.

Fabrikada çıkan silahlı çatışmada 1 kişi öldü
Fabrikada çıkan silahlı çatışmada 1 kişi öldü Akca Gazete
Bu içerik 818 kez okundu.

Edinilen bilgiye göre Kızılkaya Beldesinde bulunan Çimento fabrikasında geçen hafta meydana gelen kablo hırsızlığını takip eden jandarma, olası hırsızlık için fabrika içerisinde tedbirler aldı.

Dün gece saat 21.30 sıralarında daha önce hırsızlığı gerçekleştiren zanlılar tekrar fabrikaya gelerek kablo hırsızlığı yapmaya çalışırken jandarmanın dur ihtarına silahla karşılık verince  Çimento fabrikasında çatışma çıktı. Jandarma ve fabrikanın özel güvenliği ile hırsızlar arasında çıkan çatışmada 1 hırsız ölü şekilde etkisiz hale getirildi. Hırsızlar ile güvenlik güçleri arasında fabrika içerisinde ve dışında iki kez gerçekleşen silahlı çatışmada yaklaşık 10-13 kişi kadar olan hırsızlar gecenin karanlığından faydalanarak fabrika yanında bulunan dağa kaçarak izlerini kaybettirdiler.

Çok Sayıda Güvenlik görevlisi sevk edildi

Gece akşam saatlerinde hırsızlar ve güvenlik görevlileri arasında çıkan silahlı çatışmanın arkasından fabrika ve bölgesine çok sayıda jandarma ve polis sevk idildi. Güvenlik güçleri gece boyunca hırsızları takip ettikten sonra sabah saat 08.00 sıralarında dağa kaçan hırsızları yakalamak için izlerini köpekler ile takip etmeye başladı.  

 

as çimento hırsızlık silahlı çatışma ölü jandarma özel güvenlik bucak burdur
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doktorlardan yasa tasarısı tepkisi
Doktorlardan yasa tasarısı tepkisi
Cinayet davasında 'Sperm insan vücudunda kaç gün kalabilir?' raporu istendi
Cinayet davasında 'Sperm insan vücudunda kaç gün kalabilir?' raporu istendi