İYİ Parti Bucak Teşkilatı'ndan LÖSEV'e Anlamlı Destek

İYİ Parti Bucak İlçe Teşkilatı, 2-8 Kasım Lösemi Haftası dolayısıyla Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV)'e maddi bağışta bulunarak, lösemili hastaların tedavi olması için bir katkı sağlamaya çalıştılar.

İYİ Parti Bucak Teşkilatı'ndan LÖSEV'e Anlamlı Destek
İYİ Parti Bucak Teşkilatı'ndan LÖSEV'e Anlamlı Destek Akca Gazete
Bu içerik 532 kez okundu.

İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez, beraberinde yönetim kurulu üyeleri Şerife Kaya, İbrahim Mutlu ve Birol Çelik ile birlikte banka şubesine giderek LÖSEV'e maddi bağışta bulundu.

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Başkan Safa Sönmez, "Bilindiği gibi 2-8 Kasım tarihleri Lösemi haftası olarak ülkemizde yaşayan lösemili hastalarımız için toplumsal bir destek uyandırmak amacıyla kutlanmaktadır. Bizler de İYİ Parti teşkilatı olarak bu anlamlı haftada hem lösemili çocuklarımızın yanında olduğumuzu hissettirmek hem de onlara gerçek manada yardım eden LÖSEV'e katkı sağlamak için bağışta bulunduk. Lösemi Haftası bir farkındalık etkinliğidir. Lösemi hastalığı tedavisi uzun süreçli ve tedavisi pahalı bir hastalıktır.  Biz İYİ Parti olarak, bu gün  bağış yaparak onlara destek oluyoruz. Aynı duyarlılığı diğer vatandaşlarımızdan da bekliyoruz.”ifadelerini kullandı.

bucak iyi parti sefa sönmez LÖSEV Bucak Haberleri Bucak Haber Banka
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 410. Sayı
Akca Gazete 410. Sayı
Akca Gazete 409. Sayı
Akca Gazete 409. Sayı

http://www.denizlibisiklet.org