Vali Hasan Şıldak’ın Atatürk’ün Vefatının 80. Yıl Dönümü Dolayısıyla Yayınladığı Mesaj

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 80. yıl dönümünde rahmet ve minnetle anıyorum.

Vali Hasan Şıldak’ın Atatürk’ün Vefatının 80. Yıl Dönümü Dolayısıyla Yayınladığı Mesaj
Vali Hasan Şıldak’ın Atatürk’ün Vefatının 80. Yıl Dönümü Dolayısıyla Yayınladığı Mesaj Akca Gazete
Bu içerik 478 kez okundu.

Kısa yaşamına sığdırdığı başarılarla Türk ve Dünya tarihine damga vuran Büyük Önder Atatürk, İstiklal mücadelemizin başkomutanı olarak milletimizle birlikte elde ettiği zaferler ve kurduğu Cumhuriyetimizle birlikte saygın bir lider olarak tarihe ismini yazdırmıştır.

 

O’nun Anadolu topraklarının ebediyen vatanımız olarak kalması için yokluklar içerisinde verdiği mücadele ve Cumhuriyetin ilanıyla birlikte Ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak için koyduğu hedefler bugünlere gelişimiz ve yarınlarımızın en büyük güvencesi olmuştur.

 

Bugün bizlere düşen tarihimizden aldığımız güçle birlikte, birlik beraberliğimizi daha da pekiştirerek, Atatürk’ün gösterdiği hedefler doğrultusunda büyük bir inanç ve azimle çalışmak, ülkemizi daha da ileriye taşımak adına güçlü bir şekilde irademizi ortaya koymaktır.

 

Bu duygu ve düşüncelerle bugün O’nun gösterdiği hedeflere her zamankinden daha yakın olduğumuzu ifade ederek, milletimizin gönlünde ölümsüzleşen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha saygı ve şükranla yâd ediyorum. 

burdur vali hasan şıldak 10 kazım atatürk anma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 410. Sayı
Akca Gazete 410. Sayı
Akca Gazete 409. Sayı
Akca Gazete 409. Sayı

http://www.denizlibisiklet.org