IspürtüOrman Bölge Müdürlüğü Değerlendirme Toplantısı Bucak’ta Yapıldı

Isparta Orman Bölge Müdürlüğü aylık değerlendirme toplantısını Bucak Orman İşletme Müdürlüğünde yaptı.

IspürtüOrman Bölge Müdürlüğü  Değerlendirme Toplantısı Bucak’ta Yapıldı
IspürtüOrman Bölge Müdürlüğü  Değerlendirme Toplantısı Bucak’ta Yapıldı Akca Gazete
Bu içerik 468 kez okundu.

Bölge Müdürü Kenan Akduman Başkanlığında yapılan aylık değerlendirme toplantısına, Bölge Müdür Yardımcıları Nuri Maraş ve İbrahim Öztürk ile birlikte Şube Müdürleri, İşletme Müdürleri ve Etüt ve Proje Başmühendisi katıldı.

Toplantının açılışında bir konuşma yapan Bölge Müdürü Kenan Akduman,  Genel Müdürlüğümüz bütçe toplantısında dile getirilen hususlar ve Bölge Müdürlüğümüz faaliyetleri ile ilgili genel hususlarda değinerek “her kademedeki personelin işini en verimli şekilde yapması gerektiğini, bu hususun kurumsal yapımızın korunması ve devamında çok önemli olduğunu, Genel Müdürlüğümüzün prensip kararına istinaden, Bölge Müdürlüğümüz faaliyetlerinin hemen hemen tamamının kasım ayı başında bitirilmiş olması nedeniyle emeği ve katkısı olan tüm personelimi tebrik ediyorum.” Dedi.  2019 yılı bütçe ve program faaliyetleri için izlenecek yollar, sorunlar ve çözüm önerileri karşılıklı olarak değerlendirildi.

Daha sonra Bölge Müdürlüğüne bağlı İşletme Müdürleri tarafından İşletmelerin kasım ayı itibariyle sunuları yapılarak durum değerlendirmesi yapıldı. Ayrıca Şube Müdürleri kendi alanlarıyla ilgili değerlendirme yaptılar.

burdur bucak ısparta orman bölge müdürüğü bucak bucak orman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı