Kayıp kızının bulunmasını istedi

ANTALYA'nın Serik ilçesinde oturan Meryem Kalburcu, kızı Sevda Ertürk'ten (20) dün akşamdan bu yana haber alamadıklarını ve polise kayıp başvurusunda bulunduklarını belirterek, bulunması için yardım istedi. Serik'e bağlı Merkez Mahallesi'nde oturan evli ve 1 çocuk annesi Sevda Ertürk, dün akşam evden çıktıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamadı. Sevda Ertürk'ün ailesi polise kayıp başvurusunda bulundu. Polis kayıp kadının bulunması için çalışma başlattı. Anne Meryem Kalburcu, kızının psikolojisinin bozuk olduğunu ve bir süredir tedavi gördüğünü belirterek, ″Kızım dün akşam evinden çıktıktan sonra bir daha geri dönmedi. Her yerde kızımı arıyorum. Durumu polise de bildirdim″ dedi. Meryem Kalburcu, kızını görenlerin insaniyet namına polise haber vermesini istedi..

Kayıp kızının bulunmasını istedi
Kayıp kızının bulunmasını istedi
Bu içerik 595 kez okundu.

ANTALYA'nın Serik ilçesinde oturan Meryem Kalburcu, kızı Sevda Ertürk'ten (20) dün akşamdan bu yana haber alamadıklarını ve polise kayıp başvurusunda bulunduklarını belirterek, bulunması için yardım istedi.
Serik'e bağlı Merkez Mahallesi'nde oturan evli ve 1 çocuk annesi Sevda Ertürk, dün akşam evden çıktıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamadı. Sevda Ertürk'ün ailesi polise kayıp başvurusunda bulundu. Polis kayıp kadının bulunması için çalışma başlattı.
Anne Meryem Kalburcu, kızının psikolojisinin bozuk olduğunu ve bir süredir tedavi gördüğünü belirterek, ″Kızım dün akşam evinden çıktıktan sonra bir daha geri dönmedi. Her yerde kızımı arıyorum. Durumu polise de bildirdim″ dedi.
Meryem Kalburcu, kızını görenlerin insaniyet namına polise haber vermesini istedi.

 

 

 


Kaynak: DHA

Kayıp kızının bulunmasını istedi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı