Kaymakam Çimşit öğrencilerle buluştu

KORKUTELİ Kaymakamı Ömer Çimşit öğrencilerle Kariyer Günleri etkinliğinde buluştu. Korkuteli Kaymakamı Ömer Çimşit, Şehit Yasin Naci Ağaroğlu İmam Hatip Lisesi'nde düzenlenen Kariyer Günleri programına katıldı. Kaymakam Ömer Çimşit, ilk olarak ilçedeki kamu kurum ve kuruluşlarda yaşanan olumsuzluklarla ilgili öğrencilerden bilgi alırken, özellikle hastane, nüfus, belediye, tapu müdürlüğü gibi kurumlarda öğrenciler ve ailelerinin yaşadığı sıkıntıları dinledi. Kaymakam Çimşit ardından çocukluk ve gençlik yıllarından kaymakamlık mesleğine uzanan hayatından farklı tecrübelerini anlattı. Ülkenin farklı bölgelerinde görev yaptığı süreler içerisinde ülke insanına hep güler yüzle hizmet etmeye, sosyo- kültürel değerleri yaşatmaya, insanları anlamaya ve problemlerini çözmeye gayret ettiğini aktaran Kaymakam Çimşit, yetişen neslin milli, ahlaki ve kültürel değerleri yaşamasına ve yaşatmasına ihtiyaç olduğunu vurguladı. Gençlere kendilerini iyi yetiştirmelerini ve yabancı dil öğrenmelerini öneren Çimşit, meslekte 17 yıllık bir süreci geride bıraktığını aktardı. Kaymakam Çimşit, öğrencilerin sorularını da cevapladı. Kaymakam Ömer Çimşit'e etkinliğin sonunda Okul Müdürü Ferit Sarı çiçek taktim etti..

Kaymakam Çimşit öğrencilerle buluştu
Kaymakam Çimşit öğrencilerle buluştu
Bu içerik 299 kez okundu.

KORKUTELİ Kaymakamı Ömer Çimşit öğrencilerle Kariyer Günleri etkinliğinde buluştu.
Korkuteli Kaymakamı Ömer Çimşit, Şehit Yasin Naci Ağaroğlu İmam Hatip Lisesi'nde düzenlenen Kariyer Günleri programına katıldı. Kaymakam Ömer Çimşit, ilk olarak ilçedeki kamu kurum ve kuruluşlarda yaşanan olumsuzluklarla ilgili öğrencilerden bilgi alırken, özellikle hastane, nüfus, belediye, tapu müdürlüğü gibi kurumlarda öğrenciler ve ailelerinin yaşadığı sıkıntıları dinledi.
Kaymakam Çimşit ardından çocukluk ve gençlik yıllarından kaymakamlık mesleğine uzanan hayatından farklı tecrübelerini anlattı. Ülkenin farklı bölgelerinde görev yaptığı süreler içerisinde ülke insanına hep güler yüzle hizmet etmeye, sosyo- kültürel değerleri yaşatmaya, insanları anlamaya ve problemlerini çözmeye gayret ettiğini aktaran Kaymakam Çimşit, yetişen neslin milli, ahlaki ve kültürel değerleri yaşamasına ve yaşatmasına ihtiyaç olduğunu vurguladı. Gençlere kendilerini iyi yetiştirmelerini ve yabancı dil öğrenmelerini öneren Çimşit, meslekte 17 yıllık bir süreci geride bıraktığını aktardı. Kaymakam Çimşit, öğrencilerin sorularını da cevapladı.
Kaymakam Ömer Çimşit'e etkinliğin sonunda Okul Müdürü Ferit Sarı çiçek taktim etti.

 

 

 


Kaynak: DHA

Kaymakam Çimşit öğrencilerle buluştu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı