Bucak Belediye Oğuzhansporlu sporcular ve yönetim yemekte bir araya geldi

Bölgesel Amatör Lig 7’nci grupta mücadele eden Bucak Belediye Oğuzhansporlu futbolcular ve yeni yönetim Çamlaraltı Restoranda bir araya gelerek akşam yemeği yediler.

Bucak Belediye Oğuzhansporlu sporcular ve yönetim yemekte bir araya geldi
Bucak Belediye Oğuzhansporlu sporcular ve yönetim yemekte bir araya geldi Akca Gazete
Bu içerik 553 kez okundu.

BAL 7’nci grupta mücadele eden ve 23 puanla üçüncü sırada bulunan Bucak Belediye Oğuzhansporlu oyuncular ve yeni yönetim akşam yemeğinde bir araya geldi. Bucak Belediye Oğuzhanspor’un yönetiminde bulunan ve geçmiş yıllarda hem sporcu hem de yöneticilik yapan Zeki Doğan futbolculara ve yeni yönetime moral amaçlı akşam yemeği verdi.

Bucak Belediye Oğuzhanspor Kulup Başkanı Ali Çetiner’in Bucak Belediye Başkan Aday adaylığına istifa etmesinden dolayı önceki hafta yapılan seçimlerde Oğuzhanspor’un Başkanlığına seçilen Ali Akalın yemek sonrası yaptığı konuşmada  moral yemeğini veren Zeki Doğan’a teşekkür etti. Başkan Akalın “Oğuzhanspor’un yönetimi aynı sadece yapılan seçimde başkanlığa ben geldim. Kulübümüzün geçmişten kalan sıkıntıları vardı onları yavaş yavaş çözmeye başladık. Daha kat edeceğimiz çok yol var. Bucaklı esnaflarımızın desteği çok büyük, inşallah bundan sonrada esirgemezler. Pazar günü Sökesporla lig maçımız var. Bu maçta tüm Bucak’ı yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

Bucak Belediye Oğuzhanspor Kulüp Başkanı Ali Arıkan, geçen hafta engelliler haftası vardı. Bizde Bucak Belediye Oğuzhanspor Kulübü olarak stada girişlerde engelleri kaldırdık. Bütün engelli kardeşlerimiz bundan sonra maçlarımızı ücretsiz olarak seyredebilirler dedi.    

bucak belediye oğuzhanspor külüp kulup başkanı bucak belediye külüp başkanı ali arıkan yemek çamlaraltı yönetim bal ligi 7. grup
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı