Advert
Advert

Futbolda Spor Lisesi şampiyon

BURDUR'da düzenlenen Okullararası Futbol İl Birinciliğinde, Spor Lisesi şampiyon oldu. Burdur Gazi Atatürk Stadı'nda oynanan final maçında Spor Lisesi USO Anadolu Lisesi'ni 1-0 yenerek mutlu sona ulaştı. Turnuvada Burdur İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Karamanlı Hakan Sevim Fen Lisesi üçüncü oldu. Turnuvada dereceye girenlere ödülleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Orhan Kemerkaya, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Nuri Yıldırım, Okul Sporları Şube Müdürü Mustafa Kemal Sever ve Futbol İl Temsilcisi Murat Türker tarafından verildi. Spor Lisesi 13 Ocak'ta Denizli'de yapılacak grup müsabakalarında Burdur'u temsil edecek..

Futbolda Spor Lisesi şampiyon
Futbolda Spor Lisesi şampiyon
Bu içerik 370 kez okundu.

BURDUR'da düzenlenen Okullararası Futbol İl Birinciliğinde, Spor Lisesi şampiyon oldu.

 

Burdur Gazi Atatürk Stadı'nda oynanan final maçında Spor Lisesi USO Anadolu Lisesi'ni 1-0 yenerek mutlu sona ulaştı. Turnuvada Burdur İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Karamanlı Hakan Sevim Fen Lisesi üçüncü oldu.

Turnuvada dereceye girenlere ödülleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Orhan Kemerkaya, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Nuri Yıldırım, Okul Sporları Şube Müdürü Mustafa Kemal Sever ve Futbol İl Temsilcisi Murat Türker tarafından verildi.

Spor Lisesi 13 Ocak'ta Denizli'de yapılacak grup müsabakalarında Burdur'u temsil edecek.

 

 


Kaynak: DHA

Futbolda Spor Lisesi şampiyon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 395. sayı
Akca Gazete 395. sayı