Advert
Advert

Milletvekilleri Özçelik Ve Uğur’dan, Aile Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanına Ziyaret

AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’u makamında ziyarette bulunarak, Burdur ile ilgili talepleri ilettiler.

Milletvekilleri Özçelik Ve Uğur’dan, Aile Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanına Ziyaret
Milletvekilleri Özçelik Ve Uğur’dan, Aile Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanına Ziyaret Akca Gazete
Bu içerik 340 kez okundu.

Bakan Ziyareti sonrası açıklamada bulunan AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur “ Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımızı makamında ziyarette Bulunduk. Bakanlığımızın Burdur İlimize yaptırdığı İl Müdürlüğü Hizmet Binası, Engelsiz Yaşam Merkezleri için Burdurlu hemşerilerimiz adına şükranlarımızı ilettik. Ayrıca Revize Projesi bitirilen Yaşlı Bakım Merkezi ile ilgili bilgi alışverişinde bulunduk. İlimizde ve İlçelerimizdeki Umut Evleri ve Sosyal Hizmet Merkezleri personel ve donanımları ile ilgili taleplerimizi ilettik. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Zehra Zümrüt Selçuk’a konulara olumlu yaklaşımlarından dolayı Burdurlu hemşerilerimiz adına teşekkürlerimizi sunduk.” şeklinde belirttiler.

burdur ak parti milletvekili bayram özçelik yasin uğur aile çalışma ve sosyal hizmetler bakanlığı zehra zümrüt selçuk bakan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 396. Sayı
Akca Gazete 395. sayı
Akca Gazete 395. sayı