Genel
Giriş Tarihi : 18-12-2018 15:35   Güncelleme : 18-12-2018 15:35

Ziraat Odası Başkanı Özdemir; Yağışlar Çiftçinin Yüzünü Güldürdü

Bucak Ziraat Odası Başkanı Muzaffer Özdemir, son günlerde etkili olan yağışların ekimlerini yaptığımız hububatlar için oldukça iyi geldiğini belirtti.

Ziraat Odası Başkanı Özdemir; Yağışlar Çiftçinin Yüzünü Güldürdü

Bucak Ziraat Odası Başkanı Muzaffer Özdemir “Etkili olan yağışların aralık ayı bazında son 3 yıldır beklendiğini son haftalardaki yağış tarım arazilerimizde taban suyu seviyesinin yükselmesine yaz mevsiminde inşallah daha kaliteli ürünler ve 2. Ürün yetiştiriciliğinin artışını sağlayacaktır. Sadece ekim yapamayan buğday yetiştiricisi çiftçilerimiz ekimde biraz geç kaldı ama yine de onlarda yağışların bu denli güzel olmasından mutlular” dedi.

Bucak Ziraat Odası Başkanı Muzaffer Özdemir, büyük bir afetin yaşanmaması durumunda yağmurların ürünlere her anlamda bereket getireceğini ifade ederken, yağışlar sonrası ilçemizde bitkisel üretim ve balıkçılık için büyük öneme sahip Onaç baraj gölü ve Karacaören baraj göllerinde su seviyesinin yükselmesi kaliteli balıkçılık ve sulu tarım için sevindirici olmuştur. Umut ediyorum ki güzel bir sezon geçireceğiz dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Mobil Uygulamamız Olmalı mı?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA