Muratpaşa ışıl ışıl

MURATPAŞA Belediyesi, yeni yıl öncesi Erdal İnönü Kent Parkı başta olmak üzere Muratpaşa Kent Meydanı'nı kırmızı beyaz ledlerle ışıklandırdı. Muratpaşa'da yeni yıl heyecanı Kent Meydanı'nda hafta sonu açılan Yeni Yıl Çarşısı'yla erken yaşanmaya başlanırken falez kıyı bandında yer alan kent parkı da kırmızı beyazlı ışıklarla süslendi. Erdal İnönü kent parklarında ağaçlar led ışıklarla kaplanırken, Muratpaşa Belediyesi hizmet binası ve Kent Meydanı da LED'lerle donatıldı. Antalyaspor'un renkleriyle yapılan yılbaşı ışıklandırmasıyla akşam saatlerinde parklar ve kent meydanı bambaşka bir görünüme büründü..

Muratpaşa ışıl ışıl
Muratpaşa ışıl ışıl
Bu içerik 171 kez okundu.

MURATPAŞA Belediyesi, yeni yıl öncesi Erdal İnönü Kent Parkı başta olmak üzere Muratpaşa Kent Meydanı'nı kırmızı beyaz ledlerle ışıklandırdı.

 

Muratpaşa'da yeni yıl heyecanı Kent Meydanı'nda hafta sonu açılan Yeni Yıl Çarşısı'yla erken yaşanmaya başlanırken falez kıyı bandında yer alan kent parkı da kırmızı beyazlı ışıklarla süslendi. Erdal İnönü kent parklarında ağaçlar led ışıklarla kaplanırken, Muratpaşa Belediyesi hizmet binası ve Kent Meydanı da LED'lerle donatıldı. Antalyaspor'un renkleriyle yapılan yılbaşı ışıklandırmasıyla akşam saatlerinde parklar ve kent meydanı bambaşka bir görünüme büründü.

 

 


Kaynak: DHA

Muratpaşa ışıl ışıl
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 410. Sayı
Akca Gazete 410. Sayı
Akca Gazete 409. Sayı
Akca Gazete 409. Sayı

http://www.denizlibisiklet.org