Kayıp İngiliz turist aranıyor

ANTALYA'nın Alanya ilçesinde tatil yapan İngiliz Dean Grey'den (40), 2 gündür haber alınamıyor. Kayıp turistin bulunması için çalışmalar sürüyor. Alanya'ya eşi Louse Helena Kania ile tatile gelen Dean Grey önceki gün saat 08.30 sıralarında Avsallar Mahallesi'nde kaldıkları evden ″Manavgat'a gidiyorum″ diye ayrıldı. Grey'in dönmemesi üzerine eşi İncekum Jandarma Karakolu'na giderek kayıp başvurusunda bulundu. Jandarma ekiplerinin Dean Grey'in bulunması için başlattığı çalışmalardan şu ana kadar bir sonuç elde edilemedi. Kayıp turistin bulunması için çalışmalar sürüyor..

Kayıp İngiliz turist aranıyor
Kayıp İngiliz turist aranıyor
Bu içerik 225 kez okundu.

ANTALYA'nın Alanya ilçesinde tatil yapan İngiliz Dean Grey'den (40), 2 gündür haber alınamıyor. Kayıp turistin bulunması için çalışmalar sürüyor.
Alanya'ya eşi Louse Helena Kania ile tatile gelen Dean Grey önceki gün saat 08.30 sıralarında Avsallar Mahallesi'nde kaldıkları evden ″Manavgat'a gidiyorum″ diye ayrıldı. Grey'in dönmemesi üzerine eşi İncekum Jandarma Karakolu'na giderek kayıp başvurusunda bulundu.
Jandarma ekiplerinin Dean Grey'in bulunması için başlattığı çalışmalardan şu ana kadar bir sonuç elde edilemedi. Kayıp turistin bulunması için çalışmalar sürüyor.
 

 

 


Kaynak: DHA

Kayıp İngiliz turist aranıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 410. Sayı
Akca Gazete 410. Sayı
Akca Gazete 409. Sayı
Akca Gazete 409. Sayı

http://www.denizlibisiklet.org