Politika
Giriş Tarihi : 26-12-2018 13:17   Güncelleme : 26-12-2018 13:17

CHP Burdur İl Başkanı Akbulut İlçeleri Yalnız Bırakmıyor

Cumhuriyet Halk Partisi Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut 31 Mart Mahalli İdareler seçimleri kapsamında örgüt çalışmalarını sürdürüyor.

CHP Burdur İl Başkanı Akbulut  İlçeleri Yalnız Bırakmıyor

İl Başkanı Akbulut bugün ilçe ziyaretlerine İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Örgütlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı İlyas Divarcı’nın babasının geçirmiş olduğu rahatsızlık nedeniyle kaldırıldığı Gölhisar İlçe Devlet Hastanesinde başladı. Gölhisar Devlet Hastanesinde yatan hastaları da ziyaret eden CHP İL Başkanı Akbulut daha sonra İl örgütü yöneticileri ve Gölhisar İlçe Başkanı İsa Kayacan ile birlikte Altınyayla ilçesinde İlçe Başkan Yardımcısı Osman Güven’in vefatı sebebiyle ailesine ve Altınyayla İlçe Örgütüne başsağlığı diledi.

31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimler ile alakalı olarak da CHP Altınyayla İlçe Yönetim Kurulundan bilgi alan CHP İl Başkan İzzet Akbulut, Gölhisar CHP İlçe Başkanı İsa Kayacan, İl yöneticileri ile birlikte Altınyayla ilçesinde bulunan kahvede vatandaşlarla sohbet etti ve ilçenin sorunlarını dinledi.

Akbulut “Bu seçimler ekonominin yön verdiği bir seçim olacak. AKP iktidarı bozdukları ülke ekonomisinden dolayı üretime ve üreticiye hakkı olan desteklemeleri vermemekte ısrarcı. Bunun tek sebebi üretim ekonomisini benimsemedikleri içindir. Üreticinin bu zulümden kurtulmasının tek yolu ise Sosyal Demokrat Belediyecilikten geçer. Biz inanıyoruz ki bu seçimlerde vatandaş cebinde eriyip giden parasına göre oy kullanacak ve kararını ona göre verecektir. Cumhuriyet Halk Partisi her zaman üretenin, yetiştirenin yanında olmuştur. Bunun en iyi örneklerin bir tanesi ise Burdur Belediyesidir. İfadelerini kullandı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Mobil Uygulamamız Olmalı mı?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA